Skocz do zawartości

Programowanie Windows / Petzold


r4dical

Recommended Posts

Witam serdzecznie.
Ponad rok temu kupiem sobie zestaw Symfonia C++, Pasja C++ i programowanie Windows Petzolda. Byl to siwtny wybów - wiem to bardzo dobrze. Dzisiaj wspieram sié równiez innymi pozycjami, oczywiscie przede wszystkim wchodze na najrozmaitsze fora dyskusyjne, gdzie przychylni ludzie sluza pomoca, ale Petzolda i Grebosza uwazam za liderów tego rodzaju literatury.
Ucze sie zwykle w ten sposob, ze kiedy poznaje i juz przetestuje jakies nowe rozwiazanie zapisuje kwintesencje w skrypcie, ktory sluzy mi potem jako taka encyklopedia gotowych rozwiazan. Tworze ten dokument praktycznie od poczatku mojej przygody z C++. Sam skrypt jak tez kilka innych rzeczy ktore napisalem mozna pobrac ze strony

www.aristo.end.pl

Mam nadzieje ze przysluzy sie Wam tak jak i mnie sluzy.

Pozdrawiam

Mariusz 'Aristo' Zaleski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

He Petzold z Greboszem rzadza ale tylko na poczatku, jesli chodzi o niestandardowe rzeczy to nic nie wnosza ciekawego, a wrecz utrudniaja zycie mowiac ze czegos sie nie da zrobic hehe. A co do skryptu to podziwiam, bo ja jestem za leniwy na takie rzeczy i max na co mnie stac to robienie komentarzy ktore umozliwiaja mi ponowne zastosowanie rozwiazania. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...