Jump to content

Programowanie

Forums

 1. Java

  Forum programistyczne przeznaczone dla programistów języka Java i wszystkich technologii powiązanych z Java.

  212
  posts
 2. C++

  Forum dla programistów obiektowego języka programowania C++, charakteryzującego się wysoką wydajnością kodu wynikowego, bezpośrednim dostępem do zasobów sprzętowych i funkcji systemowych.

  546
  posts
 3. C

  Język C jest jednym z najpopularniejszych języków programowania, wykorzystywany jest na całej gamie urządzeń i systemach operacyjnych.

  2.9k
  posts
 4. Assembler

  Assembler jest niskopoziomowym językiem programowania, który pozwala na nieograniczone wykorzystanie platformy sprzętowej. Programowanie w assemblerze x86, x86-64, ARM dla systemów Windows, Linux. Programowanie na urządzenia wbudowane.

  9
  posts
 5. .NET Framework

  Podkategoria dla języków programownia bazujących na .NET Framework.

  93
  posts
 6. Delphi / Pascal

  Forum dla języka programowania Delphi oraz Pascal, Object Pascal i wszelkich innych odmian Pascala, oraz kompilatorów i środowisk tych nowszych i starszych jak Lazarus, Free Pascal oraz Turbo Pascal.

  11
  posts
 7. Objective-C

  Tutaj możesz zadać pytania dotyczące języka programowania Objective-C wykorzystywanego do tworzenia oprogramownia na OS X i iOS.

  1
  post
 8. Swift

  Swift to nowy język programowania stworzony przez firmę Apple do programowania na iOS, OS X i watchOS.

  3
  posts
 9. Rust

  Rust to systemowy język programowania stworzony przez Mozilla Research, którego jednym z głównych założeń jest tworzenie bezpiecznych, wielowątkowych aplikacji.

  18
  posts
 10. Go

  Go to język programowania stworzony przez Google do tworzenia wysokowydajnych aplikacji, charakteryzujący się doskonałą obsługą wielowątkowości oraz szybkością kompilacji.

  12
  posts
 11. D

  Język programowania D miał być rozwinięciem C++, jednak z czasem ewoluował i zaczerpnął pomysły z takich języków jak Java, Python, Ruby, C# oraz Eiffel. D zastąpił w głównej mierze C++ na platformie Facebook.

  • No posts here yet
 12. Visual Basic

  Forum przeznaczone dla programistów języka programowania Visual Basic, głównie Visual Basic 5 i 6.

  1
  post
 13. Inne jezyki programowania

  Inne języki programowania jak Ada, Erlang, COBOL, Fortran, OCaml, Clipper, Clarion itd.

  166
  posts
×
×
 • Create New...