Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. Stworzenie strony na Joomla, WordPress, OpenCart, a także forów na CMS XenForo Co będzie wliczone w koszt strony: — Tworzenie stron internetowych – Przeniesienie strony na swój hosting (lub zakup nowego) — Szkolenie z korzystania z serwisu - Wsparcie przez 3 miesiące — Odpowiedzi na Twoje pytania 24/7 — Mobilna adaptacja strony — Ochrona stron internetowych przed wirusami +380684192119 Viber, Telegram, WhatsApp. Pisz, dzwoń! P.S Mówię po polsku tylko przez tłumacza. Biegle posługuję się językiem ukraińskim i rosyjskim. Przykład mojej pracy w sklepie internetowym O la la w Warszawie - olalakwiaty.pl Moje pełne portfolio - kirillstudio.tk/portfolio Naprawdę potrzebuję pracy.
 3. Tym razem zapraszam was do zapoznania się z moim artykułem na portalu SilenceDevs w którym poruszam temat czym jest hacking i czy jest zły: https://silencedevs.com/blog/wpis/czym-jest-hacking-i-czy-jest-zly
 4. Earlier
 5. Tworzę społeczny projekt pomocy potrzebującym Ukraińskim dzieciom i potrzebuję aplikację desktop dla Windows która będzie jako nieduże okno z ustawieniem rozmiaru poprzez rozciąganie myszką, zawsze na wierzchu widoczne tak abym w to okno tej mini apki mógł wyświetlić dokument, stronę html. W c++ jestem początkujący, dlatego proszę o gotowy kod.
 6. W dniu dzisiejszym zmodyfikowałem kurs o Kali Linux, otóż zostało dodane: Rozdział 8 – polecenie whoami Rozdział 9 – dopisano „inne zastosowanie polecenia cat”, „wyszukiwanie oraz zastępowanie danych w plikach” oraz „sposoby numerowania linii wyświetlonych danych z pliku” Rozdział 11 - dopisano „filtrowanie poleceń”, polecenie locate, whereis, witch. Rozdział 14 - dopisano wykorzystanie notacji liczbowej do nadawania uprawnień Zapraszam również do zapoznania się z moich artykułem w serwisie silencedevs znajdujący się pod adresem: https://silencedevs.com/blog/wpis/niebezpieczny-linux
 7. Jak zrobić aplikacje która będzie cały czas wchodzić w podany link?
 8. Programy typu Malware w dzisiejszych czasach są plagą z jaką każdy z nas spotkał się lub też może się spotkać. Bardzo długo zastanawiałem się nad napisaniem tego typu kursu ze względu na jego dość specyficzną treść. Choć sam hacking jest często źle rozumiany to zastanawiam się jak treść którą chcę wam tutaj zaprezentować będzie odebrana. Zawsze uważałem, że aby się dobrze przygotować w tym wypadku zabezpieczyć należy na początku zapoznać się z tematem. Dlatego uważam, że bez poznania sposobów działania oprogramowania typu malware po prostu się nie da. Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować pierwszy rozdział wyżej wymienionego kursu. Nosi on tytuł podstawowa terminologia kursu. Opisuję w nim podstawowe zagadnienia. Chcę w nim pokazać wszystkim jakie typy podstawowych zagrożeń występują, jak je odróżnić oraz jak unikać. Pierwszy rozdział jest wstępem zajmującym się tylko teorią, ale mam nadzieję, że niektórych zaciekawi. Jeżeli będziecie mieli jakieś uwagi co do nowego materiału lub też tych wcześniej napisanych to zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się na stronie. W ten sposób najszybciej będę mógł zareagować lub odpowiedzieć.
 9. Jakiś czas temu obiecałem sobie, że jak skończę drugi kurs to postaram się polepszyć wizualnie stronę. Jak już wielokrotnie wspominałem, nie jestem grafikiem i niestety te wszystkie kolory sprawiają mi dość spory kłopot. Wizualnie nowa odsłona strony wygląda nadal prosto, bo tak chcę by było. Technicznie wprowadziłem bardzo wiele zmian które ułatwią mi pracę jak i również polepszą czytelność materiałów w różnych rozdzielczościach. W związku z wprowadzonymi zmianami, bardzo istotna dla mnie jest wasza opinia pod względem czytelności materiałów. Czy jest lepiej czy jest gorzej i co byście poprawili. To są dla mnie najistotniejsze pytania. Z góry dziękuję za poświęcony czas i zapraszam do dołączenia do mnie na portalu Linkedin. https://noishacking.pl
 10. Witam, Chciałbym ułatwić sobie życie i nie otwierać każdego okna z osobna oraz by otwierał pożądaną stronę . Na necie natrafiłem na użycie notatnika w formacie .bat i faktycznie otwiera mi dwa osobne okna w przeglądarce chrome. Konkretnie 2 różne konta discord. "@echo off "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome_proxy.exe" --profile-directory="Profile 5" --app-id=oldbjodmnljnefmocondhcjllfepnlbd start https://discord.com/channels/905675302313791498/905734696271478806/9644391850942424 "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome_proxy.exe" --profile-directory="Profile 2" --app-id=oldbjodmnljnefmocondhcjllfepnlbd start https://discord.com/channels/905675302313791498/905734696271478806/9644391850942424 exit " Problem w tym, że tylko do pierwszego "profile-directory="Profile 5" automatycznie otwiera również "discord.com/channels" ten który chcę natomiast drugie konto otwiera w defaultowym kanale discord. Jak to napisać, by otwierało na każdym profilu dany kanał discord ?
 11. Poza tym przygotowanie jedzenia jest o wiele szybsze. Jedzenie wbrew moim obawom nie śmierdzi gazem, a pięknie czuć grillowanym. Mam trzy palnikowy kupiony na promocji w zeszłym roku w Leroy Merlin. Widzę, ze model który mam jest jeszcze w sprzedaży na ten sezon.
 12. Haha, jest coś takiego w ogóle? Za błąd w kodzie ale się uśmiałem
 13. Szukam ubezpieczenia zawodowego dla programisty. Praca na kontrakcie B2B. Zatrudnienie w firmie zajmującej się body leasingiem, ale docelowym klientem jest polski bank. Nie może być, więc wykluczenia dla projektów z branży finansowej / zajmujących się przetwarzaniem transakcji płatniczych. Kwota ubezpieczenia: 250k. Ubezpieczenie musi pokrywać odpowiedzialność za nieumyślnie spowodowane szkody np. zrobienie błędu w kodzie. Dodaje jeszcze raz ponieważ wcześniej napisałem zbyt mało precyzyjnie. Nie interesują mnie ubezpieczenia na życie itp. Tylko to co opisałem.
 14. Jak nie chce ci się nic robić przy administracji :), to wygodne rozwiązanie, przy takim WooCommerce trzeba poklikać już sporo.
 15. Jak masz własne produkty to wydaje mi się, że dużo lepszym rozwiązaniem jest stworzenie sklepu w woocommerce albo prestashopie. Te wszystkie platformy sprawdzają się w przypadku sklepu w dropie, który chcesz mieć na szybko i żeby tylko mieć, zwłaszcza na początku z e-commercem.
 16. Hej! Kiedy najlepiej zacząć zakładać sklep internetowy na gotowych platformach typu shopify? Miesiąc przed wystrczy? Na którą platformę się zdecydować?
 17. Jak dla mnie to tylko i wyłącznie gazowy. Wcześniej używałem tradycyjnego, ale przy gęstej zabudowie dym nie był dobrze postrzegany wśród sąsiadów, po takiej imprezie człowiek zawsze przechodził tym zapachem, często się przypalało. Ogolnie bardziej grilla takiego trzeba pilnować, co nie jest często takie proste w dużej grupie osób. Ktoś musi przy nim nieustannie stać i patrzeć czy coś się nie przypaliło, czy jedzenie się dobrze ugrillowało. Na gazowym mogę zrobić grilla nawet w środku nocy. Rozgrzewa się w pięć minut, wszystko jest rowniutko wypieczone, nie przypala się, nie kopci.
 18. Gazowy to na pewno wygoda, ale czy to jest zdrowe, naturalne, mam wątpliwości.
 19. Off topic tak więc licze na to, ze jest to odpowiedni dział do zadania takiego pytania Mianowiecie planuję zakup nowego grilla na sezon wiosną lato. Zastanawiam się czy zainwestować w grill gazowy czy może jednak pozostać przy węglowym. Nigdy nie miałem gazowego. Czy warto Waszym zdaniem?
 20. Wiele osób, które jako pierwsze budowały community skupione na Ruby w Polsce, stanowi obecnie niekwestionowane autorytety w środowisku. Jedną z tych osób jest gość najnowszego odcinka Ruby on Air - Tomasz Stachewicz - co-founder Rebased, który od samego początku aktywnie działa w środowisku Ruby i jest zaangażowany w wiele inicjatyw, jak np. RailsGirls. Poza tym, że ma spory wkład w rozwój i popularyzację Ruby w Polsce, jest bliskim przyjacielem Ragnarson, a nasze drogi wielokrotnie się przecinały. W rozmowie z Natalia Krakowiak i Dawid Cekiera, Tomasz opowiedział historię jego przygody z Ruby on Rails, od samych początków aż do dziś. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij w link poniżej 👇 https://blog.ragnarson.com/ruby-on-air-wywiad-z-tomaszem-stachewiczem/
 21. Niezależnie od typu umowy, Senior oraz Ekspert otrzymują wyższe wynagrodzenia niż te przedstawiane w ogłoszeniach W ofertach pracy najczęściej pojawiają się takie języki programowania jak Java, JavaScript i Python Prawie co drugi pracownik w branży IT nie dostaje premii, a co trzeci może na nią liczyć raz w roku Te i inne informacje o pracy w branży IT możecie znaleźć w raporcie od Next Technology Professionals: https://nexttechnology.io/pl/raport-rynek-pracy-it-w-polsce/ Dane zebraliśmy ze 112 tys. ofert pracy oraz od 852 specjalistów IT z całej Polski :)
 22. W dniu dzisiejszym chciałbym przedstawić wam artykuł o trochę innej tematyce. Otóż ostatnio przeglądałem bardzo dużo programów partnerskich myślę, że wiecie w jakim celu. Swoje spostrzeżenia dla tych co będą w podobnej sytuacji co ja zapisałem pod adresem: https://noishacking.pl/program_partnerski.php dlatego zapraszam do zapoznania się.
 23. Witajcie. W dniu dzisiejszym dodałem ostatni rozdział 20 kursu z serii Hacking Sieci. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do stworzenia. Mam nadzieję, że przydał się bądź też przyda nowo odwiedzającym. Bez waszej pozytywnej jak i również krytycznej ocenie myślę, że nie udałoby mi się dojść tak daleko. Dlatego jeżeli możecie podzielcie się swoją opinią co sądzicie o całości oraz co się w nim wam podoba, a co nie. Wszystkie opinie proszę przesłać do mnie na maila pod adres noishacking@gmail.com. Oczywiście nie zamierzam zakończyć tylko i wyłącznie na tym kursie. Obecnie mam już w planach kolejny dotyczący Backdoorów oraz Trojanów do którego niebawem serdecznie zapraszam. Będzie bardzo dobrym uzupełnieniem tego co do tej pory napisałem. Niestety w najbliższych dniach przebywać będę w szpitalu dlatego przez kilka tygodni nie będę w stanie aktualizować strony. Na wszelkie maile te wysłane bezpośrednio do mnie jak i na forach dyskusyjnych odpowiem po powrocie. Dlatego, życzę miłej nauki i do napisania.
 24. Nowy dzień, nowy materiał. Dzisiaj zajmę się tematem dość zbliżonym jak w rozdziale 12. Również wykorzystywać będziemy słowniki, aby zdobyć login i hasło przy pomocy których zalogujemy się do systemu. W jaki sposób tego dokonamy dowiesz się z rozdziału 19, dlatego serdecznie zapraszam.
 25. Trochę temu stworzyliśmy kanał na youtube z wywiadami z osobami, które są mentorami młodych ludzi. Learn Java and prepare to interview Zaprosilismy do współpracy rekruterów, speców od organizacji kariery oraz mentorów. Zaprosiliśmy także przeróżnych gości z całego świata. Zastanawiam się, czy mamy go prowadzić w jedynym słusznym języku - angielskim, czy może po polsku i co jakis czas zapraszać gości z całego świata? Doradźcie coś. Nazwę kanału wymyślili nasi klienci z USA, którym oprócz kanału świadczymy usługę newslettera z zadaniami, pytaniami rekrutacyjnymi oraz teorią związaną z językiem Java: https://silencenews.com/products/java Samego newslettera sa dwie wersje językowe: polska i angielska. Ps. kanał ma mało subskrypcji bo nie należy do żadnej sieci partnerskiej w Youtube.
 26. If you have the passion to succeed, we have the opportunities to ensure you thrive. So, be part of this dynamic ecosystem where People are central to our Partner’s activities, achievements and the value they deliver to their stakeholders. Our Partner – fast-growing international company – based in Krakow is currently longing for an experienced person a position of: AUTOSAR Engineer You will be responsible for: You will join the intensive phase of early design related to the latest technology to be applied to hybrid vehicles. You will support our project teams in creating software solutions for our clients in accordance with ASPICE and ISO 26262. You will use your existing knowledge of hardware systems (CAN, SPI, ADC, DAC, RTOS) using a carefully conducted development process to migrate existing system solutions to a higher, production quality level using the AUTOSAR platform. Triaging of issues (Analysis, reproduction of issues and root causing) for ADAS ECU. Jira tickets will be assigned and root cause of the issue to be identified; Close cooperation with the development team Understanding the requirements at the software development level Following a defined process Implementation of solutions based on defined requirements We require: Experience in embedded SW development for Automotive SW development in embedded C for different microcontrollers (TC3xx, RH850, IMX8 -M4, SP5 SX); Hands on experience on AUTOSAR – RTE, DCM, COM, State manage; Experience in Autosar Configuration (Vector DaVinci / Elektrobit/ any other Autosar tool) Excellent Debugging skills; Hands on experience on CAN Protocol, UDS Diagnostics; Some experience in Model based development i.e MATLAB; Hands on debugging tools: Lauterbach / PE micro Multilink SW development process, RCA, SW Configuration and Change management, SW build and variant handling; Excellent communication skill and customer facing skills Good communication skills in English, ability to work in a team environment; Reliability and discretion: you will often learn of confidential matters; Excellent time management skills and must be self-motivated. We offer: Attractive remuneration adequate to competences, Ambitious challenges resulting from the fast-growing international company, Possibility to create and implement your own business solutions in the field of team management and business development, A career path based on a growth culture along with an organization, Honest and open communication, Non-corporate atmosphere and responsibilities that prevent you from falling into a routine.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...