Skocz do zawartości

Kompresja


Nemo

Recommended Posts

Ja robilem. Gdzies mam zrodla tego, ale w delphi. Jest to kompresja bodajze LZH. Wszystko mialem juz w klasie, tak wiec robota w tym byla prosta. Nastepnie mialem modol do dekompresji zip'a. Ale tylko do dekompresji. Jedyne co w nim bylo dobre to wypakowywal rowniez pliki zabezpieczone haslem - oczywiscie haslo musiales podac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one_eddie napisał:
Dziwie sie ze nikt nie zna tak popularnej biblioteki jak ZLIB (www.zlib.org)

Eh mi się to o uszy obiło i nawet byłem na tej www ale słabo znam ang. i nie moge się połapać co gdzie i jak - w sumiecoś posciągałem aler za cholere nei moge dojrzeć przykładów. Więc jakbyś mógł podesłać jakies przykładziki na piasiu@op.pl będe wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję użyć BZLib. Dąstępna jest na www.codeproject.com tak jak kilka innych bibliotek. Pakuje świetnie, bo jest chyba oparta na jakichś nowych bibliotekach Zipa, w każdym razie lepiej niż mój zip. Tylko uwaga: ma maly blad, ale koles nizej w komentarzach pisze jak go usunac. Szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clever^lfe napisał:
Heheh a ja proponuje panom i paniom mojego prywatnego sajta :)ttp://randki.o2.pl/profil.php?id_r=426708caluski clever
O2.pl napisał:
Ten profil 1) nie istnieje lub też 2) został zablokowany z jednego z poniższych powodów:

uuu :) ciekawe za co ??

clever^lfe napisał:
caluski clever

:o chyba pomyliles forum 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...