Skocz do zawartości

MFC


Oddity

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jeśli interesuje cię książka o MFC to MFC Czarna księgamoże cię zainteresuje. Nie ma przykładowego rozdziału ale że jestem dobry pokaże opienie czytelników :)


"MFC. Czarna księga" -- opinie czytelników:
W zasadzie jest to najlepsza na polskim rynku książka traktująca o MFC! 
Najlepsza -- bo jedyna! Nigdzie nie znajdziecie tego co w niej jest zawarte. Rozwiązania problemów w prostszy i szybszy sposób niż narzuca nam to Microsoft. Naprawdę warto wydać te jedyne 50 zł. 

Ocena: 5 , Marek Szyszka



--------------------------------------------------------------------------------
Dlaczego nie ma wznowienia? Nigdzie jej nie moge kupic mimo że przeszukałem prawie wszystkie księgarnie. Kilka razy mialem okazje ją przejrzeć i chciałbym ją mieć w swoich zbiorach... 
Ocena: 5 , Arkadiusz Lipiec



--------------------------------------------------------------------------------
Faktycznie pan Al Wiliams się postarał. Z wydawnictwa Helion książki warte przeczytania to 10% reszta to nabijanie kasy. Ta pozycja należy do tych 10%. 
Ocena: 5 , bez podpisu



--------------------------------------------------------------------------------

Ocena: 5 , bez podpisu



--------------------------------------------------------------------------------
Chyba jedyna pozycja na rynku poruszająca temat biblioteki MFC. Zawiera sposro informacji dotyczących "głównego modułu" MFC, lecz już np. opis wykorzystania MFC do obsługi baz danych po odrzuceniu listingów to tylko 7! stron. 
Ocena: 4 , Piotr Rożen



--------------------------------------------------------------------------------

Ocena: 4 , Darek Jablonowski



--------------------------------------------------------------------------------
Jest to książka bardzo dobra i obfita w treści. Dużo lepsza od oferowanej przez Was Visual C++ 6.0 (odpowiednio oceniona przeze mnie tandeta). Tak trzymać! To jest w końcu oczekiwany poziom! Poza tym jest to pierwsza kupiona przeze mnie książka wydana na tak dobrym poziomie (tłumaczenie komentarzy do listingów i wspaniale wydany CD). Za taką książkę mogę dać 50 zł, a nie za takie g... jak wymieniona wcześniej. 
Ocena: 6 , Krzysztof Domalewski

Na stronie którą podałem jest więcej informacji... (moze w końcu sprzedam moją pierwszą ksiażke) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...