Skocz do zawartości

Portal społecznościowy do wymiany umiejętności I NIE TYLKO


alien85

Recommended Posts

Witam, po latach pracy nad portalem społecznościowym - https://meetlo.pl, chciałbym pochwalić się nim, i również zaprosić do sprawdzenia go, a nawet do korzystania.

Będę również wdzięczny za dodatkowe opinie...

Te pozytywne chciałbym zobaczyć...
TE NEGATYWNĘ MUSZĘ ZOBACZYĆ! 

Platforma to jedno wielkie połączenie tego co jest dostępne w obecnych czasach. Po co korzystać z kilku różnych serwisów jeśli wszystko można mieć w jednym!?

Projekt został przygotowany od zera zarówno kwestie wizualne jak i programistyczne. Nie opierałem się na żadnych szablonach realizując każdy zamierzony wątek. 
Platforma meetlo.pl łączy w sobie funkcjonalności, które były inspirowane rozwiązaniami z serwisów takich jak:

  • facebook,
  • nasza-klasa,
  • youtube,
  • ask,
  • blablacar,
  • gadu-gadu,
  • ... i pewnie wiele innych które w mniejszym lub większym stopniu wpłynęły na obecny wygląd serwisu.

Na stronie jest też dużo ciekawych, dodatkowych funkcji, których nie znajdziesz w innych miejscach:

  • tworzenie anonimowych wpisów/ogłoszeń na wybranych tablicach - PRZYDATNE na przykład w momencie szukania partnera/partnerki na studniówkę czy wesele
  • możliwość tworzenia playlist z wykorzystaniem materiałów youtube oraz odtwarzanie bezpośrednio na stronie,
  • oferty dotyczące korepetycji i szukania korepetytorów
  • szukanie chętnych osób do wspólnych wyjść, na przykład na jogging, narty, piłkę nożna, do kina...,
  • tworzenie grup i gron (for tematycznych),
  • live czat ze znajomymi
  • dodawanie i opiniowanie miejsc z całego świata
  • wyszukiwarka umożliwiająca wyszukanie ludzi o podobnych zainteresowaniach
  • możliwość przeglądania listy uczniów uczących się w danych szkołach (np. by kogoś odszukać)
  • oferowanie wspólnych przejazdów
  • zadawanie anonimowych pytań innym użytkownikom, i śledzenie ich odpowiedzi na pytania
    ORAZ WIELE WIELE INNYCH!

Mam nadzieję, że platforma jest w stanie przypaść do gustu ludziom o przeróżnych zainteresowaniach. Stąd też zachęcam by każdy kto może zajrzał na stronę i wyraził swoją opinię (chociażby w komentarzu tutaj). Za każdą interakcję będę bardzo wdzięczny!

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM - https://meetlo.pl

 

 

 

Edytowano przez alien85
poprawa linku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A linkujesz do 4programmers :D, u nich nawet do nich linkujesz :)

Moim zdaniem kluczową sprawą w tego typu portalu jest wsparcie prawnicze, im szybciej sobie to załatwisz i będziesz miał zaufaną kancelarię prawną od wszystkiego - tym lepiej.

Razi mnie, że używasz skryptów analitycznych Google dając im wgląd w swój portal.

Dziwi stosowanie jQuery z 2013 roku (1.9.3).

Nie wiem czy to robisz ale polecam blokować rejestrację z tzw. tymczasowych adresów email do tworzenia fejk kont. Np. https://temp-mail.org/en/

Ogólnie taki portal i utrzymanie to ogrom pracy. Nie wiem na ile znasz się i wykorzystujesz skalowalność, ale jeśli liczysz na sukces będziesz musiał szybko się tego nauczyć.

No i jak już osiągniesz sukces to życzę Ci żebyś nie powielał błędów Facebooka i nie sprzedawał danych użytkowników na lewo i prawo.

 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...