Jump to content

Bartosz Wójcik

Administration
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Days Won

  10

Everything posted by Bartosz Wójcik

 1. Wydałem właśnie moduł Pythona dla mojego AutoIt Obfuscatora, pozwalający zabezpieczać skrypty AutoIt bezpośrednio z poziomu Pythona. https://pypi.org/project/autoitobfuscator/ Jeśli kogoś ciekawi jak zbudowane są moduły Pythona, to jego źródła znajdziecie na: https://github.com/PELock/AutoIt-Obfuscator-Python Wszystkie przykłady użycia na: https://www.pelock.com/products/autoit-obfuscator/api Prosty przykład wykorzystania domyślnych opcji: #!/usr/bin/env python ############################################################################### # # AutoIt Obfuscat
 2. Tobie chodzi o zapytania SQL? Trudno zrozumieć z tego opisu co chcesz
 3. Version 1.0.0

  1 download

  Inżynieria wsteczna aplikacji C++ i reprezentacja skompilowanego kodu C++ w niskopoziomowym assemblerze.
 4. Troszkę mało detali, trudno się zorientować o co Ci dokładnie chodzi
 5. Zajrzyj sobie do inspektora zmiennych i zobacz czy te twoje i to faktycznie jest dobry indeks, czy ta tablica istnieje i w debugerze wylistuj sobie elementy tak dla pewności, czasami oczywiste rzeczy okazują się błędami.
 6. Wartosc : yScrollAxis masz zainicjalizowaną tylko raz, nie powinieneś jej aktualizować przy każdym evencie czasem?
 7. Kodek i dekoder do pliku konfiguracji popularnej gry PUBG Mobile (PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile) pozwala odszyfrować plik konfiguracyjny UserCustom.ini, zmodyfikować go i ponownie zakodować. Przydaje się do optymalizacji parametrów pod wolniejszej urządzenia. https://www.pelock.com/products/pubg-mobile-config-encoder-decoder
 8. W przypadku takich rzeczy polecam Ci nauczyć się obsługi debuggera wbudowanego w Chrome lub FireFoxa. Kliknij sobie prawym klawiszem myszki na stronie i wybierz Inspect Element. Potem przejdź do zakładki Sources. Znajdź swój skrypt i zastaw pułapkę (breakpoint) na problematycznym fragmencie kodu. Użyj podglądu i śledzenia krokowego do wyłapania błędu. Pomoże Ci to rozwiązać problemy w przyszłości, a nie tylko ten jeden i od razu będziesz miał podgląd czy twój kod nie wyrzuca błędów, bo każdy z nich będziesz miał zalogowany w konsoli błędów.
 9. Musisz sobie zaadaptować SDK PayPal-a, musisz mieć konto biznesowe https://developer.paypal.com/docs/payouts/
 10. Wygląda to na czyjąś gotową paczkę.
 11. Ale obowiązują i tak domyślne limity Gmaila, no a błąd jest raczej oczywisty, brakuje Ci importu.
 12. Ja bym poszukał gotowych projektów na GitHubie najpierw, coś prostego, nie zdziwiłbym się jakbyś więcej znalazła rozwiązań w Pythonie.
 13. Tematy bliskie mojemu sercu, czyli obfuscatory dla Lua https://github.com/Peepx0/LuaObfuscator https://github.com/efrederickson/XFuscator https://hastebin.com/raw/uwuyugogoj Jeśli znacie inne, ciekawe metody zabezpieczania kodów źródłowych Lua, wrzućcie linki.
 14. I gdzie ten błąd?
 15. Chciałbym wam zaprezentować mój artykuł opisujący metody i triki optymalizacji kodu assemblera, tak aby uzyskać jak najmniejszy wynikowy kod https://dev.to/pelock/assembly-code-size-optimization-tricks-2abd Może się to przydać w przypadku inżynierii wstecznej czy programowania exploitów i pisania shellcodów.
 16. Przedstawiam darmowe narzędzie do odzyskania hasła FTP dla popularnego menedżera plików Total Commander. Pozwala na odszyfrowanie haseł FTP zapisanych w pliku konfiguracyjnym wcx_ftp.ini dla wszystkich wersji Total Commander / Windows Commandera. Dekoder dostępny pod adresem: https://www.pelock.com/pl/produkty/total-commander-odzyskanie-hasla-ftp Dodatkowo znajdziecie na stronie również algorytm deszyfrowania hasła w postaci kodu źródłowego w PHP oraz w assemblerze.
 17. Masz gest, nie ma co , na pewno znajdziesz wielu ludzi, którzy się do tego zgłoszą
 18. Ciężko ocenić coś czego nie ma
 19. Mój mały projekt kodeka steganograficznego, czyli czegoś co pozwala ukryć zaszyfrowaną wiadomość w plikach obrazków. Wszystko z wykorzystaniem silnego crypto AES-256 i PBKDF2. Po zaszyfrowaniu wiadomości, bity informacji przeplatane są z najmniej znaczącymi bitami składowych RGB pikseli obrazu. https://www.pelock.com/pl/produkty/steganografia-kodek-online Zastosowanie? Głównie przesyłanie zakodowanych informacji w ściśle kontrolowanych środowiskach, czy to pracy, czy monitorowanym Internecie. Polecam do zabawy, wiem, że niektóre zadania #ctf wykorzystywały podobne mechaniz
 20. Powinieneś zrobić to zapytaniem SQL SELECT * FROM tabela WHERE `columna` = '123'
×
×
 • Create New...