Jump to content

Bartosz Wójcik

Administration
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Days Won

  8

Bartosz Wójcik last won the day on February 13

Bartosz Wójcik had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About Bartosz Wójcik

 • Rank
  Senior

Recent Profile Visitors

1223 profile views
 1. Wygląda to na czyjąś gotową paczkę.
 2. Ale obowiązują i tak domyślne limity Gmaila, no a błąd jest raczej oczywisty, brakuje Ci importu.
 3. Ja bym poszukał gotowych projektów na GitHubie najpierw, coś prostego, nie zdziwiłbym się jakbyś więcej znalazła rozwiązań w Pythonie.
 4. Tematy bliskie mojemu sercu, czyli obfuscatory dla Lua https://github.com/Peepx0/LuaObfuscator https://github.com/efrederickson/XFuscator https://hastebin.com/raw/uwuyugogoj Jeśli znacie inne, ciekawe metody zabezpieczania kodów źródłowych Lua, wrzućcie linki.
 5. I gdzie ten błąd?
 6. Chciałbym wam zaprezentować mój artykuł opisujący metody i triki optymalizacji kodu assemblera, tak aby uzyskać jak najmniejszy wynikowy kod https://dev.to/pelock/assembly-code-size-optimization-tricks-2abd Może się to przydać w przypadku inżynierii wstecznej czy programowania exploitów i pisania shellcodów.
 7. Przedstawiam darmowe narzędzie do odzyskania hasła FTP dla popularnego menedżera plików Total Commander. Pozwala na odszyfrowanie haseł FTP zapisanych w pliku konfiguracyjnym wcx_ftp.ini dla wszystkich wersji Total Commander / Windows Commandera. Dekoder dostępny pod adresem: https://www.pelock.com/pl/produkty/total-commander-odzyskanie-hasla-ftp Dodatkowo znajdziecie na stronie również algorytm deszyfrowania hasła w postaci kodu źródłowego w PHP oraz w assemblerze.
 8. Masz gest, nie ma co , na pewno znajdziesz wielu ludzi, którzy się do tego zgłoszą
 9. Ciężko ocenić coś czego nie ma
 10. Mój mały projekt kodeka steganograficznego, czyli czegoś co pozwala ukryć zaszyfrowaną wiadomość w plikach obrazków. Wszystko z wykorzystaniem silnego crypto AES-256 i PBKDF2. Po zaszyfrowaniu wiadomości, bity informacji przeplatane są z najmniej znaczącymi bitami składowych RGB pikseli obrazu. https://www.pelock.com/pl/produkty/steganografia-kodek-online Zastosowanie? Głównie przesyłanie zakodowanych informacji w ściśle kontrolowanych środowiskach, czy to pracy, czy monitorowanym Internecie. Polecam do zabawy, wiem, że niektóre zadania #ctf wykorzystywały podobne mechanizmy.
 11. Powinieneś zrobić to zapytaniem SQL SELECT * FROM tabela WHERE `columna` = '123'
 12. Social Media Bot to automatyczny klikacz, auto-clicker czy też inaczej growbot dla mediów społecznościowych, takich jak Instagram, Twitter i SoundCloud. Ta wtyczka do przeglądarek internetowych Chrome, Firefox i Opera pozwala zautomatyzować proces klikania lajków i śledzenia użytkowników z wykorzystaniem twojej zalogowanej sesji (nie wymaga podania żadnych haseł, możesz spać spokojnie) i twojego adresu IP Social Media Bot zrobi to co ty robisz tylko szybciej. Zamiast siedzieć godzinami i klikać polubienia, bot będzie za Ciebie klikał lajki na twojej tablicy czy dla wpisów z wybranych hasztagów. Pozwoli Ci także zautomatyzować śledzenie fanów wybranych użytkowników. Dodatkowa funkcjonalność pozwoli również pobrać zdjęcia i filmiki z Instagrama. Po instalacji wtyczki, przy każdym zdjęciu i filmiku znajdującym się na Instagramie zobaczysz małą ikonkę pobierania. Jej kliknięcie pozwoli Ci zapisać na dysku dotąd niedostępne zdjęcia i filmiki. To rozwiązanie proste i wygodne. Więcej informacji i linki instalacyjne do przeglądarek dostępne na stronie głównej projektu: https://www.pelock.com/pl/produkty/social-media-bot
×
×
 • Create New...