Jump to content

Bartosz Wójcik

Administration
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Days Won

  8

Bartosz Wójcik last won the day on February 13

Bartosz Wójcik had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About Bartosz Wójcik

 • Rank
  Senior

Recent Profile Visitors

796 profile views
 1. A spróbowałeś cokolwiek napisać?
 2. Cześć, stworzyłem konwerter unixowego (czy jak kto woli uniksowego) znacznika czasu epoch (unix timestamp), bo ostatnio cały czas musiałem robić jakieś kalkulacje, a istniejące rozwiązania nie bardzo mi odpowiadały. konwersja w czasie rzeczywistym konwersja z czasu lokalnego do epoch konwersja z epoch do czasu lokalnego, UTC i paru innych formatów obliczanie różnicy między dwoma znacznikami czasowymi prosta manipulacja znacznikiem czasu np. +1 minuta, -1 rok etc. Polska wersja: https://www.pelock.com/pl/produkty/konwerter-unixowego-znacznika-czasu-epoch Angielska: https://www.pelock.com/products/epoch-unix-time-stamp-converter
 3. Myślę, że nic Ci nie pomoże dopóki sam nie nauczysz się podstaw, czyli tego jak działa pętla FOR na początek. Zbuduj sobie bazowy skrypt i go uruchamiaj kolejno wdrażając etapy zadania, jeśli liczysz na gotowca, no to się przeliczysz
 4. Ja bym proponował sprawdzić działanie tego kodu pod debuggerem, nie sprawdzasz żadnych wartości zwracanych przez funkcje.
 5. W C++ masz takie makro #define _countof(arr) ((sizeof(arr) / sizeof((arr)[0])) Czyli rozmiar całego elementu podzielony przez rozmiar pierwszego elementu.
 6. Chyba masz podkręcony procesor
 7. Bo twój kod de facto nic nie wyświetla, tylko ustawia zmienną $error. Dodaj sobie echo $error; żeby coś wyświetlić.
 8. Jakby ktoś miał problemy z instalacją starego VB6 na Windows 10 te dwa linki mogą pomóc http://blog.danbrust.net/2015/09/14/installing-visual-basic-studio-6-on-windows-10/ http://nuke.vbcorner.net/Articles/VB60/VisualStudio6Installer/tabid/93/language/en-US/Default.aspx (wymaga rejestracji do downloadu).
 9. Poprawione, thnx, forum się co chwilę sypało, a support od strony IPS był zerowy, mam nadzieję, że nowa wersja skryptu poprawi problemy.
 10. Po wielu problemach technicznych forum ponownie stanęło na nogi, mam nadzieję, że na dłużej, cudów nie oczekuję, po prostu się cieszę, że znowu działa. Przy okazji zaktualizowane do najnowszej wersji IPB.
 11. DevStart działa na Linode od 3 lat, większych problemów nie ma, to VPS, procesory Intel Xeon E5, dyski SSD, często modernizację sprzętu robią i bieżącym klientom za darmo zwiększają zasoby sprzętowe.
 12. Miło, że nas odwiedziłeś Dawid pokazujesz teraz ludziom jak robić malware?
×
×
 • Create New...