Jump to content

Bartosz Wójcik

Administration
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Days Won

  8

Bartosz Wójcik last won the day on February 13

Bartosz Wójcik had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About Bartosz Wójcik

 • Rank
  Senior

Recent Profile Visitors

1164 profile views
 1. Wygląda to na czyjąś gotową paczkę.
 2. Ale obowiązują i tak domyślne limity Gmaila, no a błąd jest raczej oczywisty, brakuje Ci importu.
 3. Ja bym poszukał gotowych projektów na GitHubie najpierw, coś prostego, nie zdziwiłbym się jakbyś więcej znalazła rozwiązań w Pythonie.
 4. Tematy bliskie mojemu sercu, czyli obfuscatory dla Lua https://github.com/Peepx0/LuaObfuscator https://github.com/efrederickson/XFuscator https://hastebin.com/raw/uwuyugogoj Jeśli znacie inne, ciekawe metody zabezpieczania kodów źródłowych Lua, wrzućcie linki.
 5. I gdzie ten błąd?
 6. Chciałbym wam zaprezentować mój artykuł opisujący metody i triki optymalizacji kodu assemblera, tak aby uzyskać jak najmniejszy wynikowy kod https://dev.to/pelock/assembly-code-size-optimization-tricks-2abd Może się to przydać w przypadku inżynierii wstecznej czy programowania exploitów i pisania shellcodów.
 7. Przedstawiam darmowe narzędzie do odzyskania hasła FTP dla popularnego menedżera plików Total Commander. Pozwala na odszyfrowanie haseł FTP zapisanych w pliku konfiguracyjnym wcx_ftp.ini dla wszystkich wersji Total Commander / Windows Commandera. Dekoder dostępny pod adresem: https://www.pelock.com/pl/produkty/total-commander-odzyskanie-hasla-ftp Dodatkowo znajdziecie na stronie również algorytm deszyfrowania hasła w postaci kodu źródłowego w PHP oraz w assemblerze.
 8. Masz gest, nie ma co , na pewno znajdziesz wielu ludzi, którzy się do tego zgłoszą
 9. Ciężko ocenić coś czego nie ma
 10. Mój mały projekt kodeka steganograficznego, czyli czegoś co pozwala ukryć zaszyfrowaną wiadomość w plikach obrazków. Wszystko z wykorzystaniem silnego crypto AES-256 i PBKDF2. Po zaszyfrowaniu wiadomości, bity informacji przeplatane są z najmniej znaczącymi bitami składowych RGB pikseli obrazu. https://www.pelock.com/pl/produkty/steganografia-kodek-online Zastosowanie? Głównie przesyłanie zakodowanych informacji w ściśle kontrolowanych środowiskach, czy to pracy, czy monitorowanym Internecie. Polecam do zabawy, wiem, że niektóre zadania #ctf wykorzystywały podobne mechanizmy.
 11. Powinieneś zrobić to zapytaniem SQL SELECT * FROM tabela WHERE `columna` = '123'
 12. Social Media Bot to automatyczny klikacz, auto-clicker czy też inaczej growbot dla mediów społecznościowych, takich jak Instagram, Twitter i SoundCloud. Ta wtyczka do przeglądarek internetowych Chrome, Firefox i Opera pozwala zautomatyzować proces klikania lajków i śledzenia użytkowników z wykorzystaniem twojej zalogowanej sesji (nie wymaga podania żadnych haseł, możesz spać spokojnie) i twojego adresu IP Social Media Bot zrobi to co ty robisz tylko szybciej. Zamiast siedzieć godzinami i klikać polubienia, bot będzie za Ciebie klikał lajki na twojej tablicy czy dla wpisów z wybranych hasztagów. Pozwoli Ci także zautomatyzować śledzenie fanów wybranych użytkowników. Dodatkowa funkcjonalność pozwoli również pobrać zdjęcia i filmiki z Instagrama. Po instalacji wtyczki, przy każdym zdjęciu i filmiku znajdującym się na Instagramie zobaczysz małą ikonkę pobierania. Jej kliknięcie pozwoli Ci zapisać na dysku dotąd niedostępne zdjęcia i filmiki. To rozwiązanie proste i wygodne. Więcej informacji i linki instalacyjne do przeglądarek dostępne na stronie głównej projektu: https://www.pelock.com/pl/produkty/social-media-bot
 13. W zakresie SEO? Głównie musisz mieć opanowaną składnię HTML, jak poprawnie budować strony, wiedzieć do czego służą nagłówki H1, H2, rozumieć, że każdy obrazek musi być opisany, polecana jest także znajomość markupu schema.org do opisywania elementów strony, które będą łatwiej przyswajalne przez boty wyszukiwarek. Przydaje się też wiedza o tagach opengraph wykorzystywanych przez Facebooka i Twittera.
×
×
 • Create New...