Skocz do zawartości

toolbar


Aspect

Recommended Posts

Bardzo dziękuję!
Nie spodziewałem się, ze tak szybko dostanę tak wyczerpującą odpowiedź. Dodam jeszcze tylko, że jeśli ktoś chce użyć załączonego kodu w Dev-Cpp, to musi sobie zamienić następujące identyfikatory:
TBSTYLE_FLAT na 2048 (choc wyglada, ze jest to zalezne od wersji Internet Explorera)
TB_SETMAXTEXTROWS na WM_USER + 60
TB_SETIMAGELIST na WM_USER + 48.
U mnie bez tego nie dzialalo.
Sprawdzilem commctrl.h w Dev. Nie ma tam zdefiniowanych identyfikatorow TB_SETMAXTEXTROWS, TB_SETIMAGELIST :(.
Chyba powroce jednak do starego, dobrego "Wiżuala" ;-).

Hurra!!! Mozna zmieniac posty :).
Chcialem jeszcze dodac, ze zeby program zadzialal to trzeba "dolinkowac" comctl32.lib (w VC++) lub libcomctl32.a (w Dev-Cpp) do projektu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kompilatorem to podejrzewam, że nic wspólnego nie ma, ale jak porównałem plik commctrl.h, którego używa Dev z tym, który używa Microsoft Development Studio .NET, to okazało się, że w tym z Dev-Cpp nie ma zdefiniowanych niektorych stalych np. TB_SETIMAGELIST.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salwadore napisał:
Nie lubisz Visual'a? Mi się wydaje lepszy od Dev.

No to mamy podobne zdania :).
Ja tez lubie "Wiżuala" i też uważam, że jest dużo leszy od Dev (dowodem na to moze byc brak zdefiniowania tych stałych), ale staram się nie uzależniać od jednego środowiska ;-). Bawie sie tym wszystkim na razie i sprawdzam sobie rozne zabawki :).
Trudno sie tez spodziewac, zeby darmowy produkt byl lepszy od produktu, za za ktory placi sie niemala kaske - takie sa prawa rynku :? .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...