Skocz do zawartości

DEv C++ i kontrolka List view


Gering

Recommended Posts

Witam tworze sobie tą właśnie kontrolkę

List = CreateWindowEx(WS_EX_CLIENTEDGE,WC_LISTVIEW,"",WS_CHILD|WS_VISIBLE|LVS_REPORT,0,0,500,300,Okno,NULL,Program,NULL);

I chcę dodac rozszerzony styl :

ListView_SetExtendedListViewStyle(List,LVS_EX_FULLROWSELECT);

Kompilator zwraca mi bład ze nie zna stylu a jak zamienie styl na wartosc 32 to mówi ze nie zna funkcji :( Mam biblioteke dodaną i plik nagłówkowy
Co robie nie tak /?:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzednie pytanie jest nadal aktualne , lecz mam jeszcze dwa związene z tą kontrolką , pierwsze to takie iz tworze sobie ją dodaje 6 kolumn i do jedej z nich dodaje wartosc ale komórka jest za mała i nie widac całej zawartosci , mówiąc za mała mam na mysli wysokosc . Wiersz jest za niksi i nie miesci np całej 1 tylko obcina ją . Próbowałem w wysokosci kolumny dać nawet 500 przy wypełnianiu wartosci cx , ale nic to nie zmieniło . Jak temu zaradzic :( Kolejny problem jest taki iz gdy zaznaczam element to on znika . I ostatni problem to niemozliwosc uzycia struktury INITCOMMONCONTROLSEX kompilator Dev C++ zgłasza iz jej nie zna :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki działa :) Ale mam jeszcze te pozostałe problemy nie moge ustawic wysokosci wiersza i dodany element nie jest widoczyny całkowice oraz problem z tym ze jezeli dodaje kolejny do nie chce sie odac wiersz . No i pozostaje prblem z tym iz gdy zaznacze element lub cały wiersz to odrazu znika wartosc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...