Skocz do zawartości

Pytanie o Display


Law

Recommended Posts

programu do kopania w monitor nie mam, ale moja noga chetnie to zrobi.
pozatym, to nie wiem, czemu u innnych nie dziala.. mi sie wydaje, ze inni nie sa tak ulomni ipotrafia sobie poradzic z problemem. Natomiast jesli wypisujesz takie bzdury , ze czasem dziala, a czasem nie i liczysz, ze ktos ci pomoze, to swiadczy tylko o twoim ilorazie inteligencji == Krzysztof Ibisz i cala ekipa baru. pozdrafiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałeś kiedyś funkcji ChangeDisplaySettings? Otóż ona np. w komunikacie WM_DESTROY jeśli jest sama to działa, ale jeśli już wstawić po niej taką neutralną funkcję jak MessageBox to nie działa. Taka dziwna jest po prostu. I szukam po prostu jakiegoś wytłumaczenia jak robić, żeby działała za zawsze i wszędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ci tego nie wytlumacze, sorx, ale z pewnoscia David Harkley sobie poradzi. Polecam 0-700 xxx xxx, nei pamitam dokladnie, ale w najnowszym tele swiecie jest numer, to sobie poszukaj. Mozesz sei jeszcze ewentualnie poradzic sprzedawcy w tym dziale rybnym ;) A jak to nie pomoze, to pozostan neutralnym. Ja w kazdym razei licze na to, ze jak bedziesz wychodzil z tego marketu, to ci paleta z arbuzami spadnie na lepetyne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mozna sobie troche pofolgowac, to i ja skorzystam. clever, co ty piszesz za bzdury. Jezeli w taki sposob potrafisz wchodzic bez wazeli.. waznym ludziom rzadzacym na forum, to lepiej tego nie okazuj. Na marginesie, twoj artukul dotyczacy kwestii procesu i watku jest marny, bo dotyczy maksymalnych podstaw tej kwestii. Jezeli juz zaczynasz pisac o problemach api z poziomu asemblera, to zacznij przynajmniej od podstaw. Patrzac na art., ktory jest twojego autorstwa, myslalem, ze dowiem sie czegos ciekawego i nowego, a tu nic - stare, znane rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykul o podstawach jest w przygotowaniu. Nie jestem maszyna i nie zrobie ci wszyskiego od razu. A jak ci sie cos nie podoba w moich artykulach - zmusza cie ktos do czytania?? Moze inni nie sa na takim "poziomie" jak ty. Zreszta po twoim emblemacie widac, ze nie oderwales sie dalej od malpy. pozdrawiam, do zobaczenia w zoo, przyniose ci banany i artykul o asmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli brzydzisz sie mojej twarzy, to twoja sprawa. Ale widze, ze jestes specjalista od sprawiania przykrosci innym. Stary, ja nie jestem zadnym specjalista od programowania. Poscil bym to bez rozglosu. Ale jezeli widze, ze autor portalu pisze dosc ostro, a za nim wtraca sie niecenzuralnie osoba, ktora "ublagala" mozliwosc wklepania swoich wypocin jako nowy artykul. Wybacz, ale taki stan jest wkurzajacy.
Chcialbym dodac do twojeo prostego umyslu, ze asemblera znam juz od dawna i nie potrzebuje naprawde takich prostych art.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szatkus napisał:
Napisałem se po prostu program, który ma zmieniać między innymi rozdzielczość (fullscreen) i u mnie działa, chociaż miałem z tym wiele problemów, ale tej innej osoby już nie działa, to chyba wina nie leży już po mojej stronie!

A po czyjej? Po stronie Twojego kolegi, u którego nie działa? Niestety (i to nie jest zdanie kierowane tylko do szatkusa, ale do wszystkich) winę za to, że program nie działa w 99.999% przypadków ponosi programista. Bardzo dobrze natomiast, że spawdzasz działanie swojego programu na różnych komputerach i systemach.
Napisz z jakimi parametrami wywołujesz tę funkcję, wklej kawałek kodu - wtedy na pewno znajdzie się przyczyna Twoich kłopotów.

clever napisał:
...to swiadczy tylko o twoim ilorazie inteligencji...
clever napisał:
...Zreszta po twoim emblemacie widac, ze nie oderwales sie dalej od malpy...

Po 1. Nawet jeżeli tak bardzo oburzają Cię czyjeś wypowiedzi, to mimo wszystko uważam, że można to okazać w bardziej kulturalny sposób.

Po 2. To forum jest właśnie po to, żeby zwracać się tu ze swoimi pytaniami na temat WinAPI (w chwili kiedy samemu nie można już sobie poradzić). Problem, który Tobie wydaje się śmieszny, a jego rozwiązanie oczywiste, może sprawiać innym wiele kłopotów. Nie wyśmiewaj się więc z postów, a przede wszystkim nie obrażaj osób korzystających z forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

clever najwyraźniej miał trudne dni, wybaczcie mu. A jeśli chodzi o to, że raz działa a raz nie, to błąd jest na pewno. Czasem się zdarza taka jakby losowa sprawność programu, ponieważ wiele błędów zależy od różnych czynników. Dość często zdarza się, że poprzez drobny błąd w programie nadpisują się inne zmienne, stos lub nawet kod programu. W zależności od tego co się uszkodziło, różne czynniki mogą spowodować błąd. A tych nie zawsze jesteśmy w stanie odtworzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...