Skocz do zawartości

php -> BCB (or clean api/c)


Specter

Recommended Posts

Hello :]
Mam problem i prośbę, czy zna ktos php i potrafiłby napisac program wpolpracujacy z komponentem (TClientSocket z C++Buildera)? lub winsockiem / winapi (lecz slabo znam :/) ze np nie wiem sam jak to zrobic, ale mam konto darmowe, ktore obsluguje php www.piwko.pl, no i chce zorbic www , a dodatkowo napisac program swoj, ktory pewne dane z 5-10 plikow php czy txt (ale z serwera pobieral i ladowal do memo), zeby php otworzylo port jakos, a moj program sle text "slij" a php odpowiada śląć zawartość tego pliku.

Lub drugi sposob jak sciagnac plik z internetu przy pomocy TClientSocket i zaladowac do memo
znak po znaku lub calosc czy caly plik do tego samego folderu co program no i potem zaladowac :/

prosze pomoscie :( :( :(

Wie ktoś jak w C++Builderze 6.0 zmienić by po kompilacji program uruchamiał się na karzdym komputerze (gdzie nie ma zaisntalowanego C+++Buildera) bo gdy go kompiluje i wlanczam gdzies gdzie nie instalowalem C++Buildera woła .lib -y i dll -ki :/ a przecierz nie zapakuje do programu dll i libów bo zjamie mi 100mb a nie 400kb :/

A jak załdować xmlke, która jest dostępna na tej stornie, która ma za zadanie zamienić mój program, na program wyglądający jak XP

prosze pomoscie :( :( :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...