Skocz do zawartości

yo ;]


Specter

Recommended Posts

Wiec chlopaki witam was serdecznie :) 
( PS. jesli nie macie czasu i checi nie czytajcie :D )
1. Mam takie pytanie... czytam tu kursy winapi, czytam 2ksiazki na raz c++ ;) ale lubie jak to jest w delphi czy c++builderze borlandowskich lub VC++... mieć okno dialogowe i dużo komponentów klikam składam i jest :P No i sie pytam właśnie do osób mających kompilator VC++ .net ( lub całe studio i konkretnie o C++ chodzi ) ktory projekt jest the best dla "leniuchów" jeśli chodzi o komponenty? ;] bo MFC jak myślalem ze to wlasnie glownie dla komponentow gotowe classy a tu bedz dzis z ciekawosci dalem ktorys .NET i ups wiecej ;] wie ktos ktory projekt najlepiej zebym wziol? :P

2. Mam pytanie :)  ... czy wie ktos skad mozna jesli mozna scaignac wiecej komponentow, kupic ksiazke i sciagnac polish language pack do VC++ .NET ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Czakol,Czakol :) Najlepszy dla ciebie będzie Console aplication ;) Bierzesz się za wszystko naraz: c++,winapi, buildier, dephi,a teraz jeszcze net. Może zacznij od nauki c++. Co z tego że możesz wstawić sobie na formularz jakieś komponenty, przecież to nie jest programowanie tylko wyklikiwanie programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie ci odpowiem :) 

Wiec Spoon(void);
{ 
znam buildera;
znam delphi;
bo [to przecierz] = "borlandowskie podobne programowanie";
wiem [ze nie to samo] = "lecz pobobne";
console [lubie] = "ale juz powoli mnie nudzi';
wole [programowanie] = "obiektowe";
lecz [tu sie zgodze] = "winapi dobrze nie znam mam zamiar lepiej poznac"
lecz [przy poznawaniu winapi] = "chcialbym robic programy";
poniewarz [inaczej] = "sie nie naucze bo bez pomyslu na program";
i [rozwiazywaniu] = "problemow by go napisac (by sie kompilowal)";
nie [mam] = "tak duzego zapalu by sie uczyc i tworzyc ;]";
a [uzywajac] = "komponenty rownierz musze uzyc winapi";
by [stworzyc] = "wlasne komponenty oraz inne sprawy czystego c++";
}

...no tak wytlumaczajac ;] reasumujac mam zamiar uczyc sie winapi i bardziej poznac c++ sposobem prob i bledow piszac wymyslony program przy uzyciu komponentow bo to fajne ;] lecz nie muwie ze od konsoli odchodze ostatnio sie bawilem kolorami i takie bajery preferuje gryzie mnie standart i prostota , czaronobialy swiat 1D , 3D lepszy ;]

  • A teraz zapytam nie wiem po co to na gorze pisalem ale nudzi mi sie teraz ;] wiec pytam czy ktos umialby mi tak prosto zrozumiale wytlumaczyc co to .NET ? bo dla laika to builder (np. komponenty jak timer niewidoczna funkcja dzialajaca w tle) przeniesione do Microsoft kompile aplikation ;] albo rozwiniete MFC tez builder :) chyba ze sie myle lecz o .NET wiem ile nie wiem ;] i jedyne co widze to jak builder duzo komponentow ;] jesli jestem a pewnie tak w bledzie wylumaczy ktos? ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...