Skocz do zawartości

Mała dygresja


Cowboy

Recommended Posts

Ten topic zawiera glownie apelacje do admina. Chcialbym zeby wypowiedzial sie ktos jeszcze na ten temat

Otoz proponuje podzielic forum troszke w inny sposob bo taka forma nie sprzyja rozwojowi (IMHO). Moze w chwili obecnej nie jest to tak widoczne, ale w stosunkowo odleglej przyszlosci strona sie rozwinie. Przybedzie wiecej uzytkownikow. Nie wydaje mi sie ze jeden dzial na forum to dobra polityka. Szczerze mowiac to taki "smietnik" wyjdzie.

Ja bylbym sklonny podzielic forum na 2 grupy :
1. Dzialy zwiazane z Win32API bo o tym jest przeciez ta cala strona ;)
2. Sprawy techniczne, komentarze , sprawy dot. samej strony, etc.

W pierwszej grupie widzialbym takie dzialy jak:
1) Funckje, struktury, makra
2) Okna, kontrolki, GDI
3) Dźwięk, multimedia
4) Zasoby, konstrukcja plików EXE i DLL
5) Internet, sieci
6) Obsługa plików, zarządzanie zbiorami
7) Rejestr, elementy systemu Windows

Druga grupa to:
1) Sprawy dot. strony
2) Sprawy dot. artykółów i lekcji
3) reszta

P.S. Co do stronki to sugeruje pominac "ekran powitalny". Fakt faktem wiem ze mozna sobie w ulubionych zapisac link do samej strony , tak jak ja zrobilem ale po co takie kombinacje. Przydalo by sie troche inaczej rozwiac menu bo wraz z przyrostem artykółów menu bedzie baaardzo długie , a przeciez mozna inaczej , nie ?. 8) . W tej kwesti nie pozostane przy samych slowach jesli admistrator chce sluze pomoca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo mi miło, że nie jestem sam w Stargardzie. W sumie zaczyna się zbierać ciekawa ekipa ze Stargardu. Ale to tak nawiasem mówiąc.

Przechodząc do sedna sprawy to oczywiście muszę sie zgodzić z częścią zarzutów :P Przyznaje się ;)

Co do podziału forum to się zgodzę, że dwie grupy będą dobrym pomysłem, ale nie jestem przekonany czy warto aż tak posiekać forum. Może ktoś mie przekona. W sumie pomyślę jeszcze nad tym.

Jeżeli chodzi o artykuły i lekcje to mam w planie dodanie możliwości komentowania każdej lekcji osobno. A co do wyglądu strony to już jakiś czas temu myślałem o zmianie wyglądu. Faktem jest, że lekcji przybywa i menu robi sie mało funkcjonalne.

Co prawda wakacje w pełni, ale nie każdy ma wakacje. Niestety muszę pracować i nie bardzo po pracy mam czas. Obiecuję jednak, że zajmę sie w najbliższym czasie wyglądem stronki. Czekam też na propozycje podziału forum.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...