Jump to content

hubot

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hubot last won the day on November 13 2015

hubot had the most liked content!

Personal Information

hubot's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. hubot

  Błąd na forum

  Ostatnio zauważyłem że jest jakiś dziwny błąd na forum: Niestety, wystąpił problem Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Kod błędu: EX144 O co z tym może chodzić? Ktoś mi wyjaśni? Ten błąd jest głównie na stronach profil i aktywność.
 2. Ostatnio zauważyłem że jest jakiś dziwny błąd na forum: Niestety, wystąpił problem Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Kod błędu: EX144 O co z tym może chodzić? Ktoś mi wyjaśni? Ten błąd jest głównie na stronach profil i aktywność.
 3. A propo portalu cpp0x.pl to ja od niego zaczynałem naukę. Potem przeszedłem na C# i tak już zostałem przy nim.
 4. hubot

  OpenGL w C#

  Wie ktoś może jak zainstalować OpenGL w C# w Visual Studio Community 2015? Będę wdzięczny za odpowiedź.
 5. Witam. Chciałbym sobie stworzyć stronę WWW napisaną w ASP.NET lecz podczas uruchomienia nowo utworzonego projektu pokazuje mi takie coś: http://zapodaj.net/107aa12b7ea4e.png.html. Dodanie pliku Default.aspx nic nie daje. Nie da się uruchomić żadnej aplikacji ASP.NET przez przez ten błąd. Strona jest pisana z użyciem języka C#. Środowisko, z którego korzystam to Visual Studio 2015 Community. Zaznaczyłem w trakcie tworzenia aplikacji ASP.NET Web API. Na ustawieniu ASP.NET MVC i ASP.NET Empty też nic nie pomaga. Co mam robić, żeby mi to działało? Link do mojego rozwiązania: http://sendfile.es/pokaz/564884---3z9p.html
×
×
 • Create New...