Jump to content

mulander

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mulander last won the day on October 30 2015

mulander had the most liked content!

Personal Information

Recent Profile Visitors

468 profile views

mulander's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Witam, Pytanie jest odrobinę nie doprecyzowane. W podanym przykładzie by zawrzeć liczby o typie float32 nie zmieniając wyniku liczby ocen wystarczy podmienić wystąpienia []int na []float32. Dodatkowo oceny nie musimy koniecznie deklarować osobno, można skorzystać z inferencji typu. Przykład: http://play.golang.org/p/n-RTHfCDwJ Jaki jest dokładnie cel zmiany typu? Niezależnie czy oceny będą typu []int czy []float32 to len pozostanie bez zmian, ponieważ jego wynikiem jest liczba ocen.
 2. Polecam zapoznać się z lekturą poradnika początkującego programisty na blogu Gynvaela. W skrócie, wybór nie ma to większego znaczenia. Python i Ruby są tak bardzo do siebie zbliżone, że większość pracodawców nie będzie sprawiać problemów jeżeli kandydat na stanowisko programisty Pythona będzie znał Ruby lub odwrotnie. Jeżeli myślisz o rynku pracy, to wybierz jeden dowolny z nich i zacznij pracować nad swoim portfolio. Pomóż w rozwoju jakiegoś projektu Open Source, napisz kilka swoich bibliotek itd. Znacznie lepiej wypadniesz na rozmowach prezentując trochę kodu, który sam napisałeś niż wykuwając na blachę sam język.
 3. http://www.tedunangst.com/flak/ - developer OpenBSD, rzadko pisze ale b. dobre posty http://undeadly.org/cgi - newsy ze świata BSD http://gynvael.coldwind.pl/ - był już polecany, jego blog wymiata http://lcamtuf.blogspot.com/ - lcamtuf, autor ciszy w sieci i twórca AFL Plus standardowo reddit.com (r/programming, r/openbsd, r/linux, r/coding), lobste.rs i new.ycombinator.com
×
×
 • Create New...