Jump to content

januzkarpaty

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by januzkarpaty

  1. Szukam ubezpieczenia zawodowego dla programisty. Praca na kontrakcie B2B. Zatrudnienie w firmie zajmującej się body leasingiem, ale docelowym klientem jest polski bank. Nie może być, więc wykluczenia dla projektów z branży finansowej / zajmujących się przetwarzaniem transakcji płatniczych. Kwota ubezpieczenia: 250k. Ubezpieczenie musi pokrywać odpowiedzialność za nieumyślnie spowodowane szkody np. zrobienie błędu w kodzie. Dodaje jeszcze raz ponieważ wcześniej napisałem zbyt mało precyzyjnie. Nie interesują mnie ubezpieczenia na życie itp. Tylko to co opisałem.
  2. Jak masz własne produkty to wydaje mi się, że dużo lepszym rozwiązaniem jest stworzenie sklepu w woocommerce albo prestashopie. Te wszystkie platformy sprawdzają się w przypadku sklepu w dropie, który chcesz mieć na szybko i żeby tylko mieć, zwłaszcza na początku z e-commercem.
  3. Taki case: Mam spory kredyt hipoteczny (500tys) z czasów kiedy marża bankowa była jeszcze na niskim poziomie ~1,5%... z uwagi na zerowe stopy procentowe koszt takiego kredytu to około 1.5% w skali roku. Sprzedałem inną nieruchomość i mam teraz gotówkę na spłatę tego kredytu. Czy wg. Was opłaca się spłacić kredyt i spać spokojnie czy spróbować zainwestować jakoś tą gotówkę. Jakie są wg Was w miare bezpieczne inwestycje które dadzą zwrot powyżej tych 2%, lub takie bardziej ryzykowne z ochroną kapitału gdzie w najgorszym przypadku nie stracę?
×
×
  • Create New...