Jump to content

dkdk

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dkdk

 • Rank
  Newbie
 1. Od siebie polecam kontakt z firmą, która dostarczy Ci oprogramowanie ecommerce, do prowadzenia takiego biznesu. Jest to na przykląd firma IT center, obecnie w ofercie mają kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży internetowej. Można zamówic u nich oprogramowanie gotowe. Ale równiez program dedykowany.
 2. dkdk

  Wakacje

  Już zluzowali. I podejrzewam, ze obostrzenia nie wróca. A jesli wrócą do dla osób niezaszczepionych. Sam planuję jakiś wypad za granicę aczkolwiek nie wiem kiedy bo patrzyłem sobie na ceny last minute i niestety są bardzo drogie. Chcemy wyskoczyć na dniach do jakiegos dobrego hotelu spa. Zastanawiamy sie obecnie nad spa w Borach Tucholskich.
 3. Obecnie w wielu firmach popularnym modelem pozyskiwania pracowników jest outsourcing it. Który opłaca się na wielu płaszczyznach usługi informatyczne dostarczane są na bieżąco - 24 godziny na dobę jest to zdecydowanie tansze niz zatrudnienie informatyka w firmie na etacie nie trzeba tworzyć miejsca pracy w firmie jak również rekrutować specjalisty ( co w tej branży proste nie jest).
 4. Może ovligacje skarbowe indeksowane inflacją byłyby dobrą opcją, zakładając, że nie przydaży się już wpadka z deflacją, jest to myślę najbardziej rozsądna opcja. Żeby zdywersyfikować, może mniejszą część warto zainwestować w jakieś ETFy np. na indeksy giełdowe. W Polsce ostatnio powstał ETF na Nasdaq z zabezpieczeniem przed zmianą kursu dolara. Pomyśl też na ETF, które płacą dywidendy, bo są atrakcyjne dla inwestorów indywidualnych szczególnie ze względu na oszczędności podatkowe. Jeśli chodzi o bezpiecznze inwestycje w bankach to na stronie jest porównanie https://www.konto-stu
 5. Jakie macie zdanie na temat reklam w google Shopping? Warto jest postawić na ten rodzaj reklamy online? Czy rzeczywiśćie trzeba czekać ponad 3 miesiace na efekt?
×
×
 • Create New...