Jump to content

dkdk

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

dkdk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Od siebie polecam kontakt z firmą, która dostarczy Ci oprogramowanie ecommerce, do prowadzenia takiego biznesu. Jest to na przykląd firma IT center, obecnie w ofercie mają kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży internetowej. Można zamówic u nich oprogramowanie gotowe. Ale równiez program dedykowany.
 2. dkdk

  Wakacje

  Już zluzowali. I podejrzewam, ze obostrzenia nie wróca. A jesli wrócą do dla osób niezaszczepionych. Sam planuję jakiś wypad za granicę aczkolwiek nie wiem kiedy bo patrzyłem sobie na ceny last minute i niestety są bardzo drogie. Chcemy wyskoczyć na dniach do jakiegos dobrego hotelu spa. Zastanawiamy sie obecnie nad spa w Borach Tucholskich.
 3. Obecnie w wielu firmach popularnym modelem pozyskiwania pracowników jest outsourcing it. Który opłaca się na wielu płaszczyznach usługi informatyczne dostarczane są na bieżąco - 24 godziny na dobę jest to zdecydowanie tansze niz zatrudnienie informatyka w firmie na etacie nie trzeba tworzyć miejsca pracy w firmie jak również rekrutować specjalisty ( co w tej branży proste nie jest).
 4. Może ovligacje skarbowe indeksowane inflacją byłyby dobrą opcją, zakładając, że nie przydaży się już wpadka z deflacją, jest to myślę najbardziej rozsądna opcja. Żeby zdywersyfikować, może mniejszą część warto zainwestować w jakieś ETFy np. na indeksy giełdowe. W Polsce ostatnio powstał ETF na Nasdaq z zabezpieczeniem przed zmianą kursu dolara. Pomyśl też na ETF, które płacą dywidendy, bo są atrakcyjne dla inwestorów indywidualnych szczególnie ze względu na oszczędności podatkowe.
 5. Jakie macie zdanie na temat reklam w google Shopping? Warto jest postawić na ten rodzaj reklamy online? Czy rzeczywiśćie trzeba czekać ponad 3 miesiace na efekt?
×
×
 • Create New...