Skocz do zawartości

Akademia Java


Recommended Posts

Hej :)

Jeśli ktoś z Was chce się nauczyć od podstaw porządnie Javy i powiązanych technologii tj. MAVEN, Hibernate, Spring Boot, SQL czy GIT, to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą kursu programowania.

Poniżej kilka informacji:

  1. To nie Bootcamp! :) Nie kieruję tego do osób, które chcą się przekwalifikować w 6 miesięcy i pracować jako Java Developer - tak się nie da. Nie sprzedaję marzeń. Szkolenie kieruję do osób, które faktycznie mają czas na naukę i chcą się uczyć programowania bo to lubią, bo jest to dla nich interesujące i wiążą z tym swoją przyszłą karierę zawodową. Jeśli widzisz siebie w przyszłości jako programistę Java to zapraszam :)
  2. Kurs będzie odbywał się online, głównie w weekendy. Zakładany czas kursu to około 8 miesięcy.
  3. Kurs składa się z 16 modułów, ponad 200 godzin livecodingu i wykładów. Nagrania video oraz dodatkowe materiały będą dostępne na platformie.
  4. Jest jeden trener i mentor, czyli ja :) Mam kilkanaście lat doświadczenia zawodowego, obecnie jestem liderem technicznym. Czasami prowadzę też zajęcia w bootcamp'ach. Wiem, co musisz umieć, żeby pracować jako programista Java.
  5. Mała liczba kursantów, maksymalnie do 30 osób. Możesz tutaj liczyć na indywidualne wsparcie od trenera.
  6. Cena za takie szkolenie jest ponad 2 razy niższa niż w bootcamp'ach. Oszczędzasz masę czasu bo uczysz się faktycznie potrzebnych rzeczy.

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na stronę Akademii po więcej informacji. Znajdziesz też tam kontakt do mnie.
Kamil Jasek, Akademia Java
https://java.akademia.uno/

Edytowano przez Akademia Java
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...