Skocz do zawartości

[POZNAŃ] Programista PHP Freelancing / praca zdalna / praca stacjonarna

ProEstateSolution

Recommended Posts

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Programisty PHP w ramach marki PRO-design dedykowanej profesjonalnemu marketingowi internetowemu.

Obowiązki:
> Serwis, aktualizacja oraz rozwój autorskiej platformy CMS
> Optymalizacja platformy pod kątem przeglądarek
> Monitoring, serwis i aktualizacja aplikacji stworzonych w oparciu o platformę
> Kreacja modułów funkcjonalnych do platformy
> Kreacja nowych aplikacji w oparciu o platformę
> Bieżąca współpraca z webdeveloperami
> Bieżąca współpraca z administratorami serwerów

Zapewniamy:
> Bardzo dobrą atmosferę pracy
> Pracę w młodym, dynamicznym zespole
> Możliwość rozwoju
> Elastyczne godziny pracy (do ustalenia)
> Atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia do ustalenia. Dopuszczalny freelancing lub praca zdalna jak i praca stacjonarna w siedzibie firmy.

Wymagania
> Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP
> Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych;
> Bardzo dobra znajomość Javascript, Mootools, jQuery
> Projektowanie i obsługa baz danych PostgreSQL, MySQL
> Znajomość HTML, CSS, XML, JSON, AJAX
> Znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji technicznej
> Znajomość korzystania z narzędzi w lini poleceń (Linux)
> Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych.
> Znajomość środowiska UNIX
> Doświadczenie we współpracy z webdeveloperami/administratorami serwerów
> Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
> Sumienność i kreatywność w działaniu
> Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@proestatesolution.pl.

Przed przesłaniem dokumentów aplikacyjnych prosimy upewnić się, czy spełniają Państwo powyższe wymagania. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Utwórz nowe...