Skocz do zawartości

Strona ze zleceniami


Michal1990

Recommended Posts

Mam nadzieję, że w żadnym stopniu moje zapytanie nie łamie regulaminu, gdyż dotyczy ono ofert pracy związanej z branżą IT - jeśli jednak tak to przepraszam i prośba o usunięcie postu. Ostatnio szukając jakiś pojedyńczych zleceń natrafiłem na stronę niezlaoferta.pl - mam do Was pytanie, czy miał ktoś z Was styczność z tą stroną? Pojawia się tam stosunkowo dużo zleceń związanych z tworzeniem stron oraz programowaniem, a jestem trochę sceptycznie nastawiony na nieznanych mi pracodawców (złe wspomnienia z przeszłości) i nie wiem czy jest sens angażować się w licytację zleceń, chodzi mi o to jak to wszystko przebiega od strony zleceniobiorcy, a z racji tego, że mam tylko 10 darmowych licytacji nie wiem czy warto wydawać kasę na konto premium umożliwiające dalsze licytowanie. Zleceń jest sporawo, ceny też wydają się okej, a jakoś nie widzę tam zbyt wielu licytujących, około ~10 osób... Ktoś coś doradzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jak dotąd wykonałem tam jedno zlecenie: http://scr.hu/0qeut/v7lc2

Trafiłem trochę na marudną kobitkę, ale wiadomo, na to nie ma reguły.  Jeśli chodzi o przebieg no to wykonawca musi Cie wybrać, wtedy pieniądze, które zaoferowałeś trafiają na konto powiernicze i do czasu zakończenia wszystkiego nikt nie może ich ruszyć, więc jesteś zabezpieczony przed oszustwem. Minusem jest trochę to, że aby móc licytować więcej niż 10 zleceń trzeba wykupić członkostwo, ale wiadomo jakoś strona musi zarabiać. Ja zapłaciłem to 15zł, bo narazie konkurencja jest tam znikoma, więc korzystam póki mogę.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...