Jump to content

szymonbrzezinski

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szymonbrzezinski

 • Rank
  Newbie
 1. Powiem tak - jak dotąd wykonałem tam jedno zlecenie: http://scr.hu/0qeut/v7lc2 Trafiłem trochę na marudną kobitkę, ale wiadomo, na to nie ma reguły. Jeśli chodzi o przebieg no to wykonawca musi Cie wybrać, wtedy pieniądze, które zaoferowałeś trafiają na konto powiernicze i do czasu zakończenia wszystkiego nikt nie może ich ruszyć, więc jesteś zabezpieczony przed oszustwem. Minusem jest trochę to, że aby móc licytować więcej niż 10 zleceń trzeba wykupić członkostwo, ale wiadomo jakoś strona musi zarabiać. Ja zapłaciłem to 15zł, bo narazie konkurencja jest tam znikoma, więc korzystam póki mogę.
 2. Powiem tak - jak dotąd wykonałem tam jedno zlecenie: http://scr.hu/0qeut/v7lc2 Trafiłem trochę na marudną kobitkę, ale wiadomo, na to nie ma reguły. Jeśli chodzi o przebieg no to wykonawca musi Cie wybrać, wtedy pieniądze, które zaoferowałeś trafiają na konto powiernicze i do czasu zakończenia wszystkiego nikt nie może ich ruszyć, więc jesteś zabezpieczony przed oszustwem. Minusem jest trochę to, że aby móc licytować więcej niż 10 zleceń trzeba wykupić członkostwo, ale wiadomo jakoś strona musi zarabiać. Ja zapłaciłem to 15zł, bo narazie konkurencja jest tam znikoma, więc korzystam póki mogę.
 3. Powiem tak - jak dotąd wykonałem tam jedno zlecenie: http://scr.hu/0qeut/v7lc2 Trafiłem trochę na marudną kobitkę, ale wiadomo, na to nie ma reguły. Jeśli chodzi o przebieg no to wykonawca musi Cie wybrać, wtedy pieniądze, które zaoferowałeś trafiają na konto powiernicze i do czasu zakończenia wszystkiego nikt nie może ich ruszyć, więc jesteś zabezpieczony przed oszustwem. Minusem jest trochę to, że aby móc licytować więcej niż 10 zleceń trzeba wykupić członkostwo, ale wiadomo jakoś strona musi zarabiać. Ja zapłaciłem to 15zł, bo narazie konkurencja jest tam znikoma, więc korzystam póki mogę.
×
×
 • Create New...