Skocz do zawartości

Informatyk - Programista Praca dla studenta!!!

Flexidea

Recommended Posts

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:
Informatyk – Programista
Miejsce pracy: Łódź – Widzew

Zadania:
• Programowanie w MS Visual Studio (C#, .Net)
• Tworzenie oprogramowania zgodnie z dostarczonymi wytycznymi
• Tworzenie dokumentacji technicznej tworzonych programów i aplikacji
• Rozwiązywanie problemów w tworzonych programach i aplikacjach

Wymagania:
• Znajomość baz danych MS SQL
• Dobra znajomość systemów Microsoft Windows
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność do pracy min. 20 godzin tygodniowo

Oferujemy:
• Elastyczny grafik (możliwość indywidualnego dostosowania godzin pracy)
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Szansa na stabilną współpracę

Proszę o wysłanie aplikacji na adres e-mail:

d.jedrzejczak@flexidea.pl

Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Utwórz nowe...