Skocz do zawartości

Korepetycje z programowania


EmP33

Recommended Posts

Witajcie, pasjonaci programowania!

Chciałbym się z Wami podzielić moją pasją i doświadczeniem jako frontend developerem. Przez prawie pięć lat mojej zawodowej drogi nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w tej dziedzinie, angażując się w tworzenie zaawansowanych aplikacji oraz prowadzenie szkoleń dla innych deweloperów. Jest to dla mnie nie tylko praca, lecz również niezmiernie inspirujące wyzwanie.

Niedawno postanowiłem podjąć kolejny krok w mojej drodze rozwoju, tworząc projekt o nazwie https://akademia-programowania.pl. Chociaż na razie jest to tylko skromna strona internetowa, to w przyszłości planuję rozwijać ją w bardziej zaawansowane narzędzie edukacyjne, które pozwoli jeszcze lepiej dzielić się moją wiedzą z innymi entuzjastami programowania.

Wasze opinie i sugestie są dla mnie niezwykle cenne. Zależy mi na tym, aby nasz projekt rozwijał się w sposób, który najlepiej odpowiada potrzebom społeczności programistycznej. Dlatego z ogromną radością przyjmę Wasze uwagi i pomysły na to, co warto dodać, zmienić lub ulepszyć. W końcu to właśnie dzięki Waszemu wsparciu i wkładowi nasza akademia będzie mogła stać się jeszcze lepszym miejscem dla wszystkich, którzy pragną zgłębiać tajniki programowania.

Dziękuję za zainteresowanie naszym projektem i za wszystkie sugestie, które zechcecie się podzielić. Czekam z niecierpliwością na naszą wspólną podróż przez świat kodowania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...