Skocz do zawartości

Rest Api w Python, połączone z bazą danych, do odczytania w aplikacji mobilnej


Cz4rNy

Recommended Posts

Potrzebuję stworzyć Rest API, najlepiej przy pomocy Pythona i jakiejś bazy danych. W Android studio przy pomocy Kotlina chciałbym wyświetlać dane z mojego API w postaci listy. Tak jak w przypadku tego api: https://rickandmortyapi.com/api/character , mogę wyświetlać wszystkie charaktery w postaci listy. Użytkownik mojej aplikacji będzie miał tylko możliwość wyświetlania danych, bez możliwości ich edytowania lub dodawania. Chciałbym aby przy każdym odświeżeniu aplikacji użytkownikowi wyświetlały się najnowsze dane z ąĻ^, które ja będę mógł w dowolnym momencie edytować lub dodawać. Chciałbym mieć dostęp do mojego API za pomocą endpoints "food_type", i chciałbym aby każdy mój wiersz w bazie danych miał swój przypisany food_type. Następnie takie API chciałbym hostować na stronie oferującej hosting API. Pytanie brzmi czy potrzebuje bazy danych połączonej z Pythonem, czy mogę zrobić listę bezpośrednio w Pythonie. Jeśli baza danych jest niezbędna to jaką wybrać, oraz jaką stronę wybrać do hostowania API.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...