Jump to content

seweres

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About seweres

 • Rank
  Newbie
 1. seweres

  Projekt.

  Zlecę wykonanie oprogramowania do projekty gry liczbowo literowej który jest doskonałą formą edukacji.Jestem również skłonny wejść we współpracę z osobą która może ubiegać się o dotacje unijne ponieważ projekt jest moim pomysłem i jest doskonałą formą produktu nadającym się na kolportaż po sklepach,kioskach,szkołach itp.
 2. Zlecę wykonanie oprogramowania do projekty gry liczbowo literowej który jest doskonałą formą edukacji.Jestem również skłonny wejść we współpracę z osobą która może ubiegać się o dotacje unijne ponieważ projekt jest moim pomysłem i jest doskonałą formą produktu nadającym się na kolportaż po sklepach,kioskach,szkołach itp.
 3. Zlecę stworzenie oprogramowania do projektu gry literowej którego nie było nigdy na rynku i który został rozpatrywany przez zarząd Totalizatora Sportowego i w odpowiedzi dostałem informacje że w razie wprowadzenie projektu gry na rynek zostane poinformowany.Projekt nadaje się na pozyskanie funduszy dotacyjnych Unii Europejskiej dlatego właśnie jestem skłonny wejść we współprace z osobą która o taką dotacje może się ubiegać.
×
×
 • Create New...