Jump to content

HICRON

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

HICRON's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Firma Hicron, poszukuje do swojego wrocławskiego oddziału Lead Java Developera. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV na adres: rekrutacja@hicron.com z dopiskiem DEVSTART LINK DO OGŁOSZENIA Do Twoich zadań na tym stanowisku, należeć będzie: Rozwój i wsparcie wykorzystywanych globalnie, złożonych aplikacji biznesowych dla wiodących firm branży automotive, Tworzenie zaawansowanego oprogramowania w technologii JAVA/JEE, Przejęcie pełnej odpowiedzialności za programistyczną stronę dostarczonych klientowi rozwiązań, Weryfikacja projektów technicznych rozwiązań, Dbanie o techniczną doskonałość tworzonego oprogramowania, Przygotowanie specyfikacji technicznych we współpracy z klientem, Wsparcie merytoryczne młodszych kolegów z zespołu. NASZE WYMAGANIA Wykształcenie wyższe, kierunkowe (IT oraz dziedziny pokrewne), Minimum 7 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu i implementowaniu systemów klasy Enterprise (webowych, integracyjnych , mobilnych itp.) w technologii JAVA/JEE, Bardzo dobra znajomość całego stosu JEE oraz narzędzi z rodziny Spring, Umiejętność programowania/projektowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych, Znajomość zagadnień związanych z wielowarstwowymi architekturami aplikacji webowych, Znajomość relacyjnych baz danych, Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie, Doświadczenie z systemami kontroli wersji (git, SVN), Znajomość nowoczesnych systemów budowania aplikacji (Maven, Gradle), Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem. Mile widziane: Doświadczenie w pracy z bazami danych typu NoSQL, Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami typu Enterprise Service Bus, Znajomość nowoczesnych bibliotek JavaScript (AngularJS, Backbone, TypeScript). NASZA OFERTA Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach, Możliwość pracy w projektach dla największych marek branży automotive, Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami: JIRA, Crucible, Jenkins, Sonar, Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii, Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży, Elastyczny czas pracy, Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych, Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki dla pracowników, itd.).
 2. Młodszy Programista SAP ABAP.docx
 3. POSZUKUJEMY OBECNIE DO NASZEGO BIURA WE WROCŁAWIU PROGRAMISTY .NET Więcej informacji o firmie na stronie www.hicron.com OPIS STANOWISKA Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie: Udział w tworzeniu i rozwoju złożonych aplikacji biznesowych w technologii .Net W zależności od specyfiki projektu tworzenie interfejsu użytkownika lubi/i programowanie warstwy logiki biznesowej z dostępem do bazy danych Projektowanie i implementacja integracji z innymi systemami (w szczególności z systemem SAP) Udział w analizach procesów biznesowych Udział w zbieraniu i dokumentowaniu wymagań klienta Udział w przygotowaniu specyfikacji technicznych NASZA OFERTA Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży Elastyczny czas pracy, również Home Office Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne itd.) NASZE WYMAGANIA Dobra znajomość programowania w technologii .Net, a w szczególności: C#, ASP.NET MVC, JavaScript, JQuery, EF, html, WPF Znajomość TSQL oraz umiejętność projektowania relacyjnych baz danych „Lekka ręka” w pisaniu kodu - umiejętność tworzenia zrozumiałego i przejrzystego kodu Praktyczne stosowanie zasady KISS w projektowaniu rozwiązań Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego Mile widziane będzie doświadczenie w css 3.0, nHibernate, WCF, WF Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, pasja w działaniu Prosimy zainteresowanych o przesyłanie zgłoszeń na adres: rekrutacja@hicron.com ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 4. POSZUKUJEMY OBECNIE PROGRAMISTÓW JAVA NA STANOWISKA REGULAR, SENIOR, LEAD W ciągu 45 sekund chcę pokazać, dlaczego warto rozważyć zmianę firmy na HICRON: 1. Praca w projektach dla największych marek branży Automotive 2. Różnorodne wyzwania związane z technologiami JAVA/J2EE, Spring, JSF, Primefaces, Struts 3. Wsparcie nowoczesnych narzędzi: JIRA, Confluence, Crucible, Jenkins, Sonar, Git, IntelliJ IDEA 4. Pełna decyzyjność techniczna w projekcie akceptowana przez klienta 5. Elastyczny czas pracy, w firmie między 9:30 a 15:00, resztę regulujesz sam 6. Wynagrodzenie w zależności od stanowiska (regular/lead/senior), a w przypadku umowy B2B możliwość indywidualnej negocjacji 7. BENEFITY: darmowa opieka medyczna, dofinansowany Multisport, zajęcia z języka niemieckiego, regularne imprezy firmowe i sportowe, kuchnia zaopatrzona w ekspresy do kawy i mnóstwo rodzajów herbat i inne Dodatkowe informacje: - Podróże służbowe: 3-4 dni na kwartał - Wielkość zespołu: 25 osób - Ilość osób na jednym projekcie: 3-15 - W zespole są wydzielone role analityków, programistów i testerów - Stosunek rzeczy nowych do poprawek bugów: 80/20 Zapraszamy do kontaktu, jeśli uważasz, że dotychczasowe doświadczenie i zdobyte umiejętności wpisują się do profilu kandydata do naszej Załogi. Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@hicron.com Więcej informacji o ofertach i samej firmie na naszej stronie internetowej: www.hicron.com
 5. Poszukujemy obecnie do naszego zespołu we Wrocławiu Młodszych Konsultantów SAP ABAP Więcej informacji na stronie www.hicron.com CHCESZ POZNAĆ LUB ZGŁĘBIĆ TAJNIKI PROGRAMOWANIA W JĘZYKU ABAP? Weź udział w programie mentorskim, zdobądź wiedzę i doświadczenie: Pozyskaj wiedzę na warsztatach prowadzanych przez najlepszych trenerów w zakresie SAP, Korzystaj z dostępu do pełnego zakresu materiałów szkoleniowych – SAP Learning Hub, Weryfikuj zdobyte umiejętności na systemach szkoleniowych SAP i dedykowanych narzędziach OPIS STANOWISKA Do zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie: Obsługa incydentów w zakresie wsparcia ABAP zgodnie obowiązującymi SLA, Udział w implementacji rozwiązań programistycznych i modułowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw, Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych ze wsparciem doświadczonych Konsultantów, Praca w zgodzie ze standardami ITIL. NASZA OFERTA Dołącz do najlepszych Konsultantów SAP w stabilnym i doświadczonym zespole, Pracuj na co dzień zgodnie z najwyższymi standardami, Współpracuj z Klientami działającymi na arenie międzynarodowej, Zaangażuj się w inicjatywy społeczne i sportowe, Skorzystaj z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, rywalizacje sportowe), NASZE WYMAGANIA Wykształcenie wyższe techniczne, Umiejętność programowania obiektowego i znajomość SQL, Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy, Umiejętności rozwiązywania problemów, Samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań, Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie, Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie MILE WIDZIANE Znajomość języka niemieckiego, Doświadczenie w programowaniu w środowisku SAP ABAP Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila: rekrutacja@hicron.com ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 6. Poszukujemy obecnie Konsultantów SAP ABAP do naszych oddziałów w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu. Więcej informacji na stronie www.hicron.com OPIS STANOWISKA Do zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie: Obsługa incydentów w zakresie wsparcia ABAP zgodnie obowiązującymi SLA, Implementacja rozwiązań programistycznych i modułowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw, Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych, Utrzymanie relacji z Klientem, Praca w zgodzie ze standardami ITIL NASZA OFERTA Dołącz do najlepszych Konsultantów SAP w stabilnym i doświadczonym zespole, Pracuj na co dzień zgodnie z najwyższymi standardami, Współpracuj z Klientami działającymi na arenie międzynarodowej, Zaangażuj się w inicjatywy społeczne i sportowe, Skorzystaj z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, rywalizacje sportowe), Bądź mentorem i wspieraj rozwój młodszych Konsultantów: Jako mentor rozwiń swoje umiejętności w roli trenera, Korzystaj z dostępu do pełnego zakresu materiałów szkoleniowych – SAP Learning Hub. NASZE WYMAGANIA Min. 3-letniego doświadczenia w programowaniu w środowisku SAP dla Konsultanta ABAP, Min. 6-letniego doświadczenia w programowaniu w środowisku SAP dla Senior Konsultanta ABAP, Dobrej znajomości języka programowania ABAP, w tym ABAP OO, Wysokich zdolności analitycznych, Umiejętności rozwiązywania problemów, Samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań, Dobrej znajomości języka angielskiego MILE WIDZIANE Znajomość języka niemieckiego, Znajomość środowisk SAP XI/PI/BC, Podstawowa znajomość co najmniej jednego modułu SAP. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: rekrutacja@hicron.com ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.
×
×
 • Create New...