Jump to content

Talent Hills

Members
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

About Talent Hills

 • Birthday 09/14/2015

Personal Information

Talent Hills's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta zaowocował utworzeniem nowego zespołu, dedykowanego do projektów z obszaru infrastruktury IT realizowanych na rzecz Grupy. Długofalowe perspektywy projektowe oraz wykorzystywane rozwiązania stworzą członkom nowego zespołu możliwość rozwoju w interesującym i międzynarodowym środowisku. Aktualnie do wspomnianego zespołu poszukujemy doświadczonego Administratora Infrastruktury Sieciowej. Opis stanowiska: - Udział w projektach dotyczących przejmowania odpowiedzialności za zarządzanie systemami od zagranicznych spółek należących do Grupy; - Zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną (Cisco, F5) z uwzględnieniem wytycznych standardu PCI DSS; - Bieżący monitoring środowiska i jego optymalizacja; - Zarządzanie połączeniami VPN i MPLS; - Rozwiązywanie pojawiających się problemów; - Projektowanie, wdrażanie i testowanie rozwiązań Disaster Recovery. Wymagania: - Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym; - Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu infrastrukturą sieciową opartą o rozwiązania Cisco; - Mile widziane doświadczenie w projektach dotyczących tranzycji systemów i transferu wiedzy; - Znajomość branży elektronicznych płatności oraz standardu PCI DSS będzie dodatkowym atutem; - Biegła znajomość języka angielskiego; - Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem; - Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: - Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności; - Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; - Udział w międzynarodowych projektach; - Samodzielność w działaniu; - Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole; - Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; - Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 2. Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta zaowocował utworzeniem nowego zespołu, dedykowanego do projektów z obszaru infrastruktury IT realizowanych na rzecz Grupy. Długofalowe perspektywy projektowe oraz wykorzystywane rozwiązania stworzą członkom nowego zespołu możliwość rozwoju w interesującym i międzynarodowym środowisku. Aktualnie do wspomnianego zespołu poszukujemy doświadczonego Administratora Baz Danych Oracle. Opis stanowiska: Udział w projektach dotyczących przejmowania odpowiedzialności za zarządzanie środowiskami bazodanowymi od zagranicznych spółek należących do Grupy; Zarządzanie bazami danych Oracle (środowiska testowe i produkcyjne, v. 11g i wyższe); Zarządzanie środowiskami wysokiej dostępności w oparciu o Oracle Data Guard i Oracle Streams; Wdrażanie zmian w obszarze baz danych Oracle; Monitorowanie i optymalizowanie środowiska Oracle; Tworzenie skryptów (Shell, SQL); Projektowanie i testowanie scenariuszy Disaster Recovery; Zapewnianie bezpieczeństwa baz danych i ich zgodności z wytycznymi PCI DSS. Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym; Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu bazami danych Oracle; Praktyczna wiedza z zakresu wysokiej dostępności systemów, znajomość produktów Oracle Data Guard i Oracle Streams; Znajomość narzędzia Cloud Control 12c (lub narzędzi pokrewnych); Doświadczenie w wykonywaniu backupów z wykorzystaniem RMAN and Tivoli; Znajomość systemów rodziny Unix (Linux, AIX); Wiedza z zakresu bezpieczeństw baz danych i szyfrowania; Mile widziane doświadczenie w projektach dotyczących tranzycji środowisk bazodanowych i transferu wiedzy; Znajomość branży elektronicznych płatności oraz standardu PCI DSS będzie dodatkowym atutem; Biegła znajomość języka angielskiego; Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Udział w międzynarodowych projektach; Samodzielność w działaniu; Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 3. Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta zaowocował utworzeniem nowego zespołu, dedykowanego do projektów z obszaru infrastruktury IT realizowanych na rzecz Grupy. Długofalowe perspektywy projektowe oraz wykorzystywane rozwiązania stworzą członkom nowego zespołu możliwość rozwoju w interesującym i międzynarodowym środowisku. Aktualnie do wspomnianego zespołu poszukujemy doświadczonego Administratora Systemów Unix/Linux. Opis stanowiska: - Udział w projektach dotyczących przejmowania odpowiedzialności za zarządzanie systemami od zagranicznych spółek należących do Grupy; - Zarządzanie systemami z rodziny Unix (Red Hat Linux, AIX) oraz maszynami AIX; - Zarządzanie macierzami dyskowymi EMC; - Zarządzanie hostami VMware (vSphere); - Tworzenie skryptów (Shell); - Monitoring stanu systemów i optymalizacja środowisk; - Projektowanie i testowanie scenariuszy Disaster Recovery; - Wdrażanie zmian w obszarze systemów Unix/Linux; - Zapewnianie bezpieczeństwa systemów i ich zgodności z wytycznymi PCI DSS. Wymagania: - Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym; - Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu systemami z rodziny Unix; - Doświadczenie w zarządzaniu macierzami dyskowymi EMC; - Mile widziane doświadczenie w projektach dotyczących tranzycji systemów i transferu wiedzy; - Znajomość branży elektronicznych płatności oraz standardu PCI DSS będzie dodatkowym atutem; - Biegła znajomość języka angielskiego; - Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem; - Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: - Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności; - Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; - Udział w międzynarodowych projektach; - Samodzielność w działaniu; - Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole; - Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; - Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 4. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Projektant Programista Java Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Rozwoju Aplikacji nasz Klient poszukuje doświadczonego Projektanta Programisty Java. Opis Stanowiska: Projektant Programista Java odpowiedzialny będzie za projektowanie i rozwój aplikacji opartych o technologie Java w ramach dużego systemu konfiguracyjno-autoryzacyjnego. W zakresie obowiązków dominuje back-end development. Pozostałe zadania występujące w znacznie mniejszym zakresie to elementy bug fixing’u i elementy front-end development'u w oparciu o gotowe framework'i. Poza Javą w projekcie wykorzystane zostaną również takie technologie jak: Spring, Hibernate, AngularJS. Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym; Minimum 4-letnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu i rozwoju aplikacji w języku Java; Znajomość kontenerów aplikacji Java; Doskonała znajomość wzorców projektowych; Praktyczna znajomość framework’ów Spring, Hibernate, AngularJS; Bardzo dobra, praktyczna znajomość UML oraz narzędzi wspierających rozwój oprogramowania; Dobra znajomość języka angielskiego; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów w branży; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 5. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Projektant Programista Java Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Rozwoju Aplikacji nasz Klient poszukuje doświadczonego Projektanta Programisty Java. Opis Stanowiska: Projektant Programista Java odpowiedzialny będzie za projektowanie i rozwój aplikacji opartych o technologie Java w ramach dużego systemu konfiguracyjno-autoryzacyjnego. W zakresie obowiązków dominuje back-end development. Pozostałe zadania występujące w znacznie mniejszym zakresie to elementy bug fixing’u i elementy front-end development'u w oparciu o gotowe framework'i. Poza Javą w projekcie wykorzystane zostaną również takie technologie jak: Spring, Hibernate, AngularJS. Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym; Minimum 4-letnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu i rozwoju aplikacji w języku Java; Znajomość kontenerów aplikacji Java; Doskonała znajomość wzorców projektowych; Praktyczna znajomość framework’ów Spring, Hibernate, AngularJS; Bardzo dobra, praktyczna znajomość UML oraz narzędzi wspierających rozwój oprogramowania; Dobra znajomość języka angielskiego; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów w branży; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 6. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Projektant Programista Java Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Rozwoju Aplikacji nasz Klient poszukuje doświadczonego Projektanta Programisty Java. Opis Stanowiska: Projektant Programista Java odpowiedzialny będzie za projektowanie i rozwój aplikacji opartych o technologie Java w ramach dużego systemu konfiguracyjno-autoryzacyjnego. W zakresie obowiązków dominuje back-end development. Pozostałe zadania występujące w znacznie mniejszym zakresie to elementy bug fixing’u i elementy front-end development'u w oparciu o gotowe framework'i. Poza Javą w projekcie wykorzystane zostaną również takie technologie jak: Spring, Hibernate, AngularJS. Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym; Minimum 4-letnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu i rozwoju aplikacji w języku Java; Znajomość kontenerów aplikacji Java; Doskonała znajomość wzorców projektowych; Praktyczna znajomość framework’ów Spring, Hibernate, AngularJS; Bardzo dobra, praktyczna znajomość UML oraz narzędzi wspierających rozwój oprogramowania; Dobra znajomość języka angielskiego; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów w branży; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 7. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: C#/.NET DEVELOPER Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Rozwoju Systemów Transakcyjnych nasz Klient aktualnie poszukuje doświadczonego C#/.Net Developer’a. Opis Stanowiska: Rozwój systemów transakcyjnych opartych o framework .Net i bazy danych MS SQL Server (zarówno aplikacje desktopowe, jak i webowe); Udział w projektowaniu rozwiązań; Współpraca z Analitykami i członkami innych zespołów developerskich zlokalizowanych w Europie oraz w USA; Udział w projektach wdrożeniowych; Tworzenie dokumentacji technicznej. Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka programowania C#, znajomość Visual Basic będzie mile widziana; Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w rozwoju oprogramowania w oparciu o framework .Net; Umiejętność projektowania aplikacji oraz praktyczna znajomość wzorców projektowych; Bardzo dobra znajomość baz danych MS SQL Server oraz języków SQL i T-SQL; Znajomość technologii webowych, takich jak JavaScript, HTML, CSS, PHP będzie dodatkowym atutem; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca międzynarodowa); Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 8. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: C#/.NET DEVELOPER Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców elektronicznych usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Rozwoju Oprogramowania nasz Klient aktualnie poszukuje doświadczonego C#/.Net Developer’a. Opis Stanowiska: Rozwój na potrzeby grupy systemów i aplikacji biznesowych opartych o framework .Net, głównie webowych, ale także desktopowych; Udział w projektowaniu rozwiązań; Współpraca z Analitykami i członkami innych zespołów developerskich zlokalizowanych w Europie oraz w USA; Udział w projektach wdrożeniowych; Tworzenie dokumentacji technicznej. Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka programowania C#, znajomość Visual Basic będzie mile widziana; Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w rozwoju oprogramowania w oparciu o framework .Net; Umiejętność projektowania aplikacji oraz praktyczna znajomość wzorców projektowych; Bardzo dobra znajomość baz danych MS SQL Server oraz języków SQL i T-SQL; Znajomość technologii webowych, takich jak JavaScript, HTML, CSS, PHP będzie dodatkowym atutem; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca międzynarodowa); Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 9. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW UNIX/LINUX Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców elektronicznych usług płatniczych o kapitale polsko-amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Administracji Systemów nasz Klient poszukuje Administratora Systemów Unix/Linux. Miejsce pracy: Warszawa Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska: Zarządzanie / administracja systemami z rodziny Unix/Linux; Udział we wdrożeniach nowego oprogramowania; Projektowanie scenariuszy Disaster Recovery oraz ich testowanie; Rozwój narzędzi do zarządzania i administracji systemami z wykorzystaniem skryptów Shell, Python, SQL; Techniczne wsparcie biznesu w kontekście procesów operacyjnych (analiza danych, konfiguracja). Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym; Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w administracji systemów z rodziny Unix/Linux; Dobra znajomość usług Sendmail/Postfix; Znajomość narzędzi z rodziny Oracle WebLogic Server oraz języków SQL i PL/SQL będzie dużym atutem; Wiedza z zakresu protokołów sieciowych oraz konfiguracji i bezpieczeństwa usług sieciowych będzie dużym atutem; Dobra znajomość języka angielskiego; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 10. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ADMINISTRATOR BAZ DANYCH ORACLE Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców elektronicznych usług płatniczych o kapitale polsko-amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Administracji Aplikacji Biznesowych i Baz Danych nasz Klient poszukuje Administratora Baz Danych Oracle. Miejsce pracy: Warszawa Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska: Administracja relacyjnymi bazami danych Oracle; Automatyzacja i optymalizacja procesów; Rozwój narzędzi monitorujących i zarządzających; Udział w projektach wdrożeniowych z zakresu elektronicznych transakcji płatniczych. Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym; Minimum 2 letnie doświadczenie w administracji baz danych Oracle; Praktyczna znajomość środowiska Linux, AIX; Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat; Wiedza z zakresu utrzymania środowisk e-commerce będzie dodatkowym atutem; Dobra znajomość języka angielskiego; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 11. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ADMINISTRATOR APLIKACJI JAVA Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców elektronicznych usług płatniczych o kapitale polsko-amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Administracji Aplikacji Biznesowych i Baz Danych nasz Klient poszukuje Administratora Aplikacji Java. Miejsce pracy: Warszawa Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska: Monitorowanie dostępności oraz prawidłowego działania aplikacji Java; Rozwiązywanie problemów funkcjonalnych oraz wydajnościowych; Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie testów akceptacyjnych nowych wersji; Współpraca z dostawcami zewnętrznymi; Instalacja nowych wersji oprogramowania. Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym; Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w zarządzaniu/administracji aplikacji opartych o Javę; Dobra znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, WebLogic; Praktyczna znajomość środowisk Linuxowych; Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL Server); Dobra znajomość języka angielskiego; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 12. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: PROJEKTANT/PROGRAMISTA C/C++ (TERMINALE POS) Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców elektronicznych usług płatniczych o kapitale polsko-amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Terminali nasz Klient aktualnie poszukuje doświadczonego Projektanta/Programisty aplikacji na terminale POS (C/C++). Miejsce pracy: Warszawa Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Zakres obowiązków: Projektowanie, rozwój i wdrażanie nowych aplikacji na terminale POS; Rozwój nowych funkcjonalności już istniejących aplikacji; Monitorowanie działania aplikacji i rozwiązywanie pojawiających się problemów; Udzielanie rekomendacji związanych z optymalizacją działania aplikacji; Tworzenie dokumentacji technicznej; Opiniowanie nowych projektów aplikacji terminalowych; Udział w napływających z zewnątrz zleceniach zmian w oprogramowaniu terminali. Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym; Minimum 3-4 letnie doświadczenie komercyjne w rozwoju aplikacji w językach C i C++; Doskonała znajomość wzorców projektowych; Praktyczna znajomość protokołów sieciowych z poziomu Programisty (m.in. TCP/IP, dial-up); Doświadczenie w projektowaniu i rozwoju aplikacji na terminale płatnicze bądź zbliżonych rozwiązań będzie dużym atutem; Dobra znajomość języka angielskiego; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów w branży; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 13. Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości. Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: JAVA / JEE SOFTWARE ENGINEER Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców elektronicznych usług płatniczych o kapitale polsko-amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Dlatego też do zespołu Rozwoju Aplikacji nasz Klient aktualnie poszukuje doświadczonego Java/JEE Software Engineer’a. Miejsce pracy: Warszawa Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska: Java/JEE Software Engineer odpowiedzialny będzie za rozwój aplikacji webowych w ramach dużego systemu konfiguracyjnego. W zakresie obowiązków dominuje back-end development. Pozostałe zadania występujące w znacznie mniejszym zakresie to: elementy bug fixing’u, nieco utrzymania, elementy front-end development'u w oparciu o gotowe framework'i. Poza Javą w projekcie wykorzystane zostaną również takie technologie jak: Spring, Hibernate, JSP, Tomcat, GWT, Struts, Maven, Jenkins, Git, SVN. Wymagania: Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku informatycznym lub pokrewnym; Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Java; Praktyczna znajomość kontenerów Java; Doskonała znajomość wzorców projektowych; Praktyczna znajomość framework’ów Spring, Hibernate, Struts oraz biblioteki GWT; Dobra, praktyczna znajomość UML; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; Oferujemy: Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów w branży; Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii; Samodzielność w działaniu; Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów; Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
 14. Czy, a jeśli tak to kiedy, pojawi się wersja na iOSa? Ciekawy pomysł.
×
×
 • Create New...