Jump to content

Siedlecki

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Siedlecki

  1. Poza tym przygotowanie jedzenia jest o wiele szybsze. Jedzenie wbrew moim obawom nie śmierdzi gazem, a pięknie czuć grillowanym. Mam trzy palnikowy kupiony na promocji w zeszłym roku w Leroy Merlin. Widzę, ze model który mam jest jeszcze w sprzedaży na ten sezon.
  2. Hej! Kiedy najlepiej zacząć zakładać sklep internetowy na gotowych platformach typu shopify? Miesiąc przed wystrczy? Na którą platformę się zdecydować?
  3. Jak dla mnie to tylko i wyłącznie gazowy. Wcześniej używałem tradycyjnego, ale przy gęstej zabudowie dym nie był dobrze postrzegany wśród sąsiadów, po takiej imprezie człowiek zawsze przechodził tym zapachem, często się przypalało. Ogolnie bardziej grilla takiego trzeba pilnować, co nie jest często takie proste w dużej grupie osób. Ktoś musi przy nim nieustannie stać i patrzeć czy coś się nie przypaliło, czy jedzenie się dobrze ugrillowało. Na gazowym mogę zrobić grilla nawet w środku nocy. Rozgrzewa się w pięć minut, wszystko jest rowniutko wypieczone, nie przypala się, nie kopci.
×
×
  • Create New...