Jump to content

cereleus

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cereleus

 • Rank
  Newbie
 1. Myślę, że szkoda już w ogóle z Tobą pisać po pokazałeś właśnie całe oblicze megalomana żyjącego zapewne w dobrobycie. Trochę pokory by się przydało. Z forum znikam bo nie ma sensu podlewać EGO tego koła wzajemnej adoracji. P.S. Życie jest przekorne - raz na wozie raz pod wozem. Kiedyś Ci się może noga powinąć. Ale spoko : jak Ci braknie na kawałek chleba to wpadnij do mnie -będę miał trawę do skoszenia.
 2. A tak w ogóle to w grę wchodziło nie 50 a 500 PLN - ale to pewnie dla Was też tylko drobne na tzw. "waciki" i szkoda się schylać nawet.
 3. Niestety po Twoich wpisach mam nieodparte wrażenie że Wy (a może Ty) czekacie tu nie na merytoryczne tematy, zlecenia itp. a raczej na szukanie powodu do zwady i jatek. A już na 99 % próżno oczekiwać dobrej woli i zrobienia czegoś dla idei (a już Broń Boże za free). Ot takie ble ble - aby zawsze ostatnie słowo napisać - i już powód do samozadowolenia i dumy... jest. Przykre 🙁
 4. Wystarczy, że podałem Tobie detale na priva - po czym się "poddałeś" walkowerem odsyłając mnie - znów na forum. Wiec po co teraz ten cynizm. I proszę nie rzucaj tu kwotami które sam sobie wymyśliłeś bo to niepoważne. Funkcja administratora zobowiązuje też do szacunku wobec innych, ale rozumiem że władza daje poczucie wyższości bo ma się te "przyciski" magiczne ... prawda ? Nie chcesz pomóc - nie pomagaj, ani za kokosy, ani za darmo. Zejdź z Olimpu.
 5. Zapewne tak bo widać nasze polskie fora są martwe oraz przerośnięte dumą i ambicją - ponad treścią. I nie prześmiewałbym się z hinduskich intelektów - oni mają bombe atomową a my nie. Ja doskonale wiem, że tutaj macie wiedzę i potraficie - brak tylko odpowiedniej motywacji (poza kasą zapewne). Tyle że kasa nie zawsze sie trafi - a wiedza tak czy siak pójdzie za Nami wszystkimi kiedyś do grobu.
 6. Mam problem. Forum MyBB działa super, mam też na stronie www. podpity Blueimp's AJAX Chat ktory był wgrany do katalogu forum. Jedyne co w zasadzie działa to loguje mi bez problemu userów zarejestrowanych na forum - na czacie. Napisałem w "zasadzie" ponieważ loguje mi takze na czacie userów którzy sie na forum zarejestrowali, ale jeszcze nie zostali zatwierdzeni przez admina hmm. Po pierwsze chodzi o to aby to było możliwe dopiero po zatwierdzeniu konta. Po drugie chodzi o to aby przenosiło grupy z forum na czat : dla przykładu jeśli na forum mam grupe radiowcy i ustalony dla ni
 7. No trudno....lecę zatem szukać ... studentów informatyki... może oni mają wiedzę.... hmm
 8. Rozumiem ze chętnych - brak ? hmmmmmmm
 9. Player jest moj .... streamuje shoutcasta... szczegoly moge podac na priv ....
 10. Szukam kogoś kto dobrze zna się na sprawach związanych z precyzyjnym ustawieniem API w moim playerze (do muzycznej bazy danych - celem wyszukiwania konkretnych piosenek, okładek itp.) Sprawa dla mnie bardzo pilna. Możliwa gratyfikacja. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...