Jump to content

wertos

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wertos

 • Rank
  Newbie
 1. Witam, właśnie przenoszę swój stary sklep e-commerce (głównie allegro) z jdg (ryczałt) na spółkę z o.o., księgowa powiedziała mi, że potrzebuje teraz wykonywać ewidencje magazynową towarów spółki, czy coś takiego i że potrzebuje do tego jakiegoś programu. Pierwszy raz się z tym spotkałem i nie wiem od czego zacząć, polecicie jakiś program/aplikacje do prowadzenia magazynu spółki, lub źródło wiedzy o tym zagadnieniu z którego mógłbym skorzystać?
 2. Jakie polecicie dobre konto dla studenta? Ktory bank ma dobre warunki?
 3. wertos

  Wakacje

  Macie jakieś plany w tym roku na wakacje czy jednak sobie odpuszczacie?
 4. Jakieś pomysły? znajomy niedługo będzie miał.
 5. Polecam na przykład w Gdańskku Wrzeszcz https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci/mieszkanie/gdansk/wrzeszcz/
 6. Jeśli Twój biznes jest B2B, to bez VATu wiele firm może Ci odmawiać współpracy. U mnie tak było i dlatego weszłam na VAT. Musisz sobie przekalkulować w jakiej kwocie sprzedajesz produkty. Jak również czy sprzedajesz produkty firmom czy moze osobom prywatnym. W przypadku przejścia na podatek vat trzeba się koniecznie dopisać do białej listy podatników vat. Co jest zaznaczone tutaj.
 7. Szukam lekkiej przeglądarki dla mamy. Ma stary laptop i chciałbym aby dobrze chodzila.
 8. Moim zdaniem lokalizacja jest obecnie najważniejszym elementem zakupu mieszkania. Jednak jeśli masz do wyboru mieszkanie deweloperskie albo z rynku wtórnego w tej samej lokalizacji to jednak bym postawił na rynek pierwotny. Mieszkania w lepszym standardzie, niższe koszty utrzymania. Sam kupowałem nowe.
×
×
 • Create New...