Jump to content

kkarol

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

  Never

kkarol's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. ok, należy zamienić kropki na przecinki w pliku txt.
 2. mógłbyś napisać gdzie dokładnie? jestem całkowicie początkujacy w c# :)
 3. Witam, mam problem z kodem z książki C#. Programowanie. Wydanie VI. listing Kod jest w 100 % poprawnie przepisany, pobrałem przykład z ftp i to samo. Wyjątek nieobsłużony: System.FormatException: Nieprawidłowy format ciągu wejścio wego. w System.Number.ParseDouble(String value, NumberStyles options, NumberFormatI nfo numfmt) w System.Double.Parse(String s) w ConsoleApplication4.Program.Main(String[] args) w c:\Users****\D ocuments\Visual Studio 2012\Projects\ConsoleApplication4\ConsoleApplication4\Pro gram.cs:wiersz 19 Jakieś wskazówki?
 4. no dokładnie to umiem pgnoera :) póki co zacząłem dalej czytać o obiektowym w c++, gdyż uważam, że Język C++. Szkoła programowania. Stephana Praty to najlepsza ksiązką do c++ i dopóki nie znajde czegoś podobnego do C# będę edukował się na niej :)
 5. Witam, mam taki plan przez wakacje poduczyć się C# a jednocześnie napisać jakiś program, który będzię używany na pewno przeze mnie. Moja wiedza z c++ myślę, że jest bardzo dobra do momentu klas. Jeśli chodzi o klasy to wiem czym to się je, jednak nic bardziej zaawansowanego. I tutaj moje pytanie. Czy opanować jeszcze klasy w języku c++, czy jednak uczyć się już ich opanywując język C#? PS. kojarzy ktoś kurs C# ze strony VirtualStudy?
×
×
 • Create New...