Skocz do zawartości

Uruchamianie angulara na zewnętrznym serwerze


nGular

Recommended Posts

Witam,

Postępując zgodnie z tutorialami, nie mogę uruchomić serwisu poprzez angularJS. Jest to "czysty" skrypt z hello world do rozpoczęcia nauki aniżeli gotowy program.

Mam postawiony w sieci lokalnej serwer z zainstalowanym Ubuntu 16.04 do tego znajduje się tam już zainstalowany Apache z PHP. Docelowo chciałbym na serwer z php poprzez ftp wrzucać pliki serwisu by połączyć obie technologie.

Zgodnie z różnymi tutorialami z kursów czy youtube:- Zainstalowałem moduł NodeJS
 

Cytat

 

npm --version
5.5.1

node --version
v8.9.3

 

- Zainstalowałem AngularCLI
 

Cytat

Angular CLI: 1.6.3
[...]

- W katalogu na serwerze tworzę projekt przez
 

Cytat

ng new [nazwa]

- Wchodzę do folderu projektu i oczywiście:

Cytat

ng serve



 Dostaję odpowiedź o nasłuchu serwera na localhost:4200

Tu zaczyna się problem, bo kiedy wchodzę na [IP_SERWERA]:4200 przeglądarka wyrzuca komunikat o tym, że nie udało się nawiązać połączenia. Jakby usługa nie wystartowała. Na tutorialach video w tym momencie pojawia się już gotowa strona z hello world jedyną różnicą jest to, że odpalają to na komputerze lokalnym, a tutaj używam serwera w sieci lokalnej.
Jak poprawnie uruchomić skrypt?

PS. Sieć była sprawdzona pod kątem zablokowania portu i uruchomiona na innym, lecz nie to jest przyczyną

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...