Jump to content

.Net Developer Chorzów


Mergestaff
 Share

Recommended Posts

Jestem Weronika z Mergestaff i zajmuję się rekrutacją dla branzy IT. Pomagam klientom znaleźć idealnych kandydatów a kandydatom wymarzoną pracę :)

Firma i kultura organizacyjna: http://www.evertop.pl/ to młoda, dynamiczna spółka ze Śląska, która ma stały poziom wzrostu corocznego zatrudnienia. Obecnie liczy 30 osób, gdzie zdecydowaną większość stanowią młodzi ludzie, skupieni na produkcji oprogramowania i tworzeniu nowych funkcjonalności. W tej firmie możesz liczyć na partnerskie relacje ze swoim pracodawcą, który stawia na otwartą komunikację z Developerami i umożliwia im prężny rozwój oraz szybki awans. Zadbano o to, aby ścieżka podejmowania decyzji w firmie była odpowiednio skrócona, żeby zarówno praca jak i postęp, mogły przebiegać adekwatnie do XXI wieku, czyli sprawnie i dynamicznie.

 

Stanowisko i charakter pracy: Evertop chce ugościć w swoim zespole Programistę .NET. Poniższa propozycja dotyczy pracy stacjonarnej (z możliwością pracy zdalnej), na pełny etat, w biurze w Chorzowie (4 km od centrum Katowic).  Osoba na tym stanowisku zajmie się rozwojem aplikacji webowych i mobilnych przy projektach dla branży medycznej i ochrony środowiska. Do twoich obowiązków będzie należało tworzenie czystego kodu, zgodnego z wewnętrz przyjętymi standardami, a na początku skupisz się na integracji z zespołem i wdrożeniu się do projektu.

 

Idealny kandydat: jest samodzielny i komunikatywny, ma zadatki na lidera  zespołu, lubi kontakt z ludźmi i klientem. Technicznie: zna .NET i C# i potrafi tworzyć zapytania bazodanowe. Jako nice-to-have potraktuj: tworzenie aplikacji w SOA, Webservices, REST, SOAP oraz doświadczenie  przy aplikacjach webowych.

 

Zatrudnienie i wynagrodzenie: budżet przeznaczony na to stanowisko to 5.000-12.000 zł netto. Wysokość wynagrodzenia zależy od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy umowy (możesz skorzystać z UoP lub B2B). Pracodawca oferuje możliwość pracy zdalnej. Dodatkowo  zapewnia system doskonalenia umiejętności (szkolenia, certyfikaty Microsoftu), coroczne imprezy integracyjne, pizzę w każdy piątek i darmowy parking dla każdego

 

Klienci i projekty: targetem Evertop są klienci publiczni (administracja centralna), prywatni oraz zagraniczni.  Średni czas realizacji projektów to około 4-6 miesięcy.  Zespoły projektowe tworzą Developerzy, Team Leader i QA Engineer. Przykładowe projekty firmy to: Prognozy zanieczyszczeń: http://wios.evertop.pl Jakość powietrza w Polsce, aplikacja na platformę Android oraz iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/jakosc-powietrza-w-polsce/id1072036124?l=pl&mt=8 System hurtowej sprzedaży artykułów dla salonów fryzjerskich działających na rynku skandynawskim: http://hairtalk.se/

 

Stos technologiczny w firmie: Microsoft Visual Studio Enterprise 2015, .NET Framework 4.6.1, TeamCity 10, Visual Studio Analyze, C# 6.0, ASP.NET MVC 5, IIS, Entity Framework Identity, SQL Server Express 2014, ASP.NET Web API 2, Bootstrap 3.3.7,  jQuery 3, Angular, VisualSVN Server 3.3.6, GIT, Redmine, Sparx Enterprise Architect 11, Microsoft Office 2016.

 

Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu: w.chorzepa@mergestaff.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...