Skocz do zawartości

Jak w pełni zintegrować Blueimp's AJAX Chat z MyBB?


cereleus

Recommended Posts

Mam problem. Forum MyBB działa super, mam też na stronie www. podpity Blueimp's AJAX Chat ktory był wgrany do katalogu forum. Jedyne co w zasadzie działa to loguje mi bez problemu userów zarejestrowanych na forum - na czacie. Napisałem w "zasadzie" ponieważ loguje mi takze na czacie userów którzy sie na forum zarejestrowali, ale jeszcze nie zostali zatwierdzeni przez admina hmm.

Po pierwsze chodzi o to aby to było możliwe dopiero po zatwierdzeniu konta.

Po drugie chodzi o to aby przenosiło grupy z forum na czat : dla przykładu jeśli na forum mam grupe radiowcy i ustalony dla nich kolor nicka zielony to na czacie powinni rowniez taki mieć. Jeśli dodatkowo na forum założe grupe moderatorzy czata to powinni mieć na czacie opcje moderacji itd. Idąc dalej chciałbym dodawac do nicka na czacie jakies znaczki typu mikrofonik czy inny - zgodnie z założoną grupą na forum.

Co do czata samego - jak zrobić aby zapamietywało wybrany przez usera kolor tekstu by nie trzeba było za kazdm razem tego klikać przed napisaniem kolejnego zdania ?

No wiem wiem wiele tego, ale sądze ze dla kogoś ogarnietego w temacie to prosta sprawa, a dla mnie póki co temat który mnie zatrzymał przed tzw. ścianą płaczu 😉

Prosze o pomoc i najlepiej na priv (aby nie zaśmiecać wątku bzdurami) - natomiast obiecuje, ze istotne rzeczy i jeśli temat zostanie rozwiazany - znajdzie sie to na forum tutaj jako gotowa pomoc dla potomnych - bo jak rozumiem temu głównie forum ma służyć 😉

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...