Skocz do zawartości

Zlecę ustawienie API


cereleus

Recommended Posts

Zapewne tak bo widać nasze polskie fora są martwe oraz przerośnięte dumą i ambicją - ponad treścią. I nie prześmiewałbym się z hinduskich intelektów - oni mają bombe atomową a my nie. Ja doskonale wiem, że tutaj macie wiedzę i potraficie - brak tylko odpowiedniej motywacji (poza kasą zapewne). Tyle że kasa nie zawsze sie trafi - a wiedza tak czy siak pójdzie za Nami wszystkimi kiedyś do grobu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że podałem Tobie detale na priva - po czym się "poddałeś" walkowerem odsyłając mnie - znów na forum. Wiec po co teraz ten cynizm. I proszę nie rzucaj tu kwotami które sam sobie wymyśliłeś bo to niepoważne. Funkcja administratora zobowiązuje też do szacunku wobec innych, ale rozumiem że władza daje poczucie wyższości bo ma się te "przyciski" magiczne ... prawda ? Nie chcesz pomóc - nie pomagaj, ani za kokosy, ani za darmo. Zejdź z Olimpu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po Twoich wpisach mam nieodparte wrażenie że Wy (a może Ty) czekacie tu nie na merytoryczne tematy, zlecenia itp. a raczej na szukanie powodu do zwady i jatek. A już na 99 % próżno oczekiwać dobrej woli i zrobienia czegoś dla idei (a już Broń Boże za free). Ot takie ble ble - aby zawsze ostatnie słowo napisać - i już powód do samozadowolenia i dumy... jest. Przykre 🙁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2021 at 21:40, Bartosz Wójcik napisał:

Wiesz co, twój projekt za 50 PLN nawet dla hindusa nie będzie atrakcyjny, nie podałeś żadnych detali w ogłoszeniu i oczekujesz, że ktoś tam po drugiej stronie tylko czeka, żeby Ci pomóc i zarobić te kokosy :). Zejdź na ziemię.

A tak w ogóle to w grę wchodziło nie 50 a 500 PLN - ale to pewnie dla Was też tylko drobne na tzw. "waciki" i szkoda się schylać nawet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bartosz Wójcik napisał:

to są pieniądze, na które nawet bym nie splunął.

Myślę, że szkoda już w ogóle z Tobą pisać po pokazałeś właśnie całe oblicze megalomana żyjącego zapewne w dobrobycie. Trochę pokory by się przydało. Z forum znikam bo nie ma sensu podlewać EGO tego koła wzajemnej adoracji.

P.S.

Życie jest przekorne  - raz na wozie raz pod wozem. Kiedyś Ci się może noga powinąć. Ale spoko : jak Ci braknie na kawałek chleba to wpadnij do mnie -będę miał trawę do skoszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...