Jump to content

Prezent na 18 te urodziny

Recommended Posts

A jakie macie fundusze? Bo to od tego w głownej mierze jest uzależnione co mu podarujecie Jeśli nie napiszesz ile masz kasy to jak mamy Ci doradzić co bedzie najlepsze na prezent....

Najlepiej jest się złozyć i spreznetować cos porządniejszego. Jesli ma ciągoty do sportów ekstremalnych to polecam skok ze spadochronem. Jesli nie to lot w tunelu aerodynamicznym. Też fajna opcja. 

• 6 months later...

Nie wiem czy juz kupiliście prezent czy nie ale czasami warto jest złozyć się w kilka osob na jeden prezent. I zakupić cos porzadnego:

https://ispot.pl/apple-watch-series-7

Od siebie polecam apple watch. Wyszła ostatnio nowa seria 7. Aczkolwiek jeśli nie chcecie wydawać takich pieniędzy, polecam zerknąć sobie na model SE. W ispot obecnie jest na niego promocja i mozna kupic w cenie 1200 zł.

Kiedy nie miałem nie sądziłem,  że jest ta przydatny. Nie musze miec przy sobie non stop telefonu i patrzć się czy przyszły jakieś wiadomości.  Dostaję powiadomienie na iwatch. Poza tym sklania mnie do codziennej aktywności fizycznej (mierzy ile dziennie przesżło ie km jak również ile spaliło się kalorii). Wytrzymałość ok, nie szanuję go jakoś zbytnio i nic sie z nim nie dzieje.