Jump to content

Jaki męski zapach polecicie

Recommended Posts

Widocznie tak skoro sobie kupilem taki zapach i normalnie jeszcze tego samego dnia zebrałem mase komplementów od koleżanek w mojej pracy. Co ciekeawe to również kilku kumpli zapytało się to co za zapach ( nie przyznałem się im). Tyle,ze kupiłem sobie takei profesjonalne perfumy z feromonami ( love desire). Jak kupisz sobie jakieś g z allegro to nie dzisw sie , że będzie to jakaś woda z zapachem i nie będzie to na nikogo działało.

Widzę własnie,że są dwie wersje tych feromonów. Są w dwóch butelkac. Jedna droższa i jedna tańsza. Którą TY masz/ Bo jakbym miał kupować to skłaniałbym się ku droższej bo chcę jednak kupić sobie coś lepszego niż jakiś adidas z drogerii .Swoja drogą to fermony przypadkiem nie są bezzapachowe?

Są bezzapachowe. Istnieją takie własnie wersje ( na przykład Pheromone essence_. Również niezłe. Można je przykryć swoimi ulubionymi perfumami. Jednak sasm wole love desire bo mi się najnormalniej w świecie podoba zapach. I to, że są tam dwie wersje to prawda. Jak wolisz świeższe zapachy to kup sobie tę podstawową ( zapach będzie się mniej utrzymywa).Ta droższa moimz daniem jest lepsza. Dłużej Ci się perfumy trzymaja, poza tym bardziej się podoba laskom