Jump to content

Jaki męski zapach polecicie


Recommended Posts

Widocznie tak skoro sobie kupilem taki zapach i normalnie jeszcze tego samego dnia zebrałem mase komplementów od koleżanek w mojej pracy. Co ciekeawe to również kilku kumpli zapytało się to co za zapach ( nie przyznałem się im). Tyle,ze kupiłem sobie takei profesjonalne perfumy z feromonami ( love desire). Jak kupisz sobie jakieś g z allegro to nie dzisw sie , że będzie to jakaś woda z zapachem i nie będzie to na nikogo działało.
 

Link to post
Share on other sites

Widzę własnie,że są dwie wersje tych feromonów. Są w dwóch butelkac. Jedna droższa i jedna tańsza. Którą TY masz/ Bo jakbym miał kupować to skłaniałbym się ku droższej bo chcę jednak kupić sobie coś lepszego niż jakiś adidas z drogerii .Swoja drogą to fermony przypadkiem nie są bezzapachowe?
 

Link to post
Share on other sites

Są bezzapachowe. Istnieją takie własnie wersje ( na przykład Pheromone essence_. Również niezłe. Można je przykryć swoimi ulubionymi perfumami. Jednak sasm wole love desire bo mi się najnormalniej w świecie podoba zapach. I to, że są tam dwie wersje to prawda. Jak wolisz świeższe zapachy to kup sobie tę podstawową ( zapach będzie się mniej utrzymywa).Ta droższa moimz daniem jest lepsza. Dłużej Ci się perfumy trzymaja, poza tym bardziej się podoba laskom
 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...