Skocz do zawartości

Relacje w Angularze(Error 400 - Bad Request)


Maikeru

Recommended Posts

  1. Witam,
  2.  
  3. Mam dość duży problem z dodaniem danych do tabeli połączonej relacją z bazą Springa. Mianowicie samo dodawanie do tabeli działa bez zarzutu, tylko wtedy gdy nie wybieram niczego z Combo Boxa. Gdy już wybiorę dostaję taki oto komunikat:
  4.  
     
    Cytat

     

    1. zone-evergreen.js:2952 POST http://localhost:4200/api/cars 400 (Bad Request)
    2.  
    3. HttpErrorResponse {headers: HttpHeaders, status: 400, statusText: "Bad Request", url: "http://localhost:4200/api/cars", ok: false, …}

     

     
  5.  
  6. Mam świadomość, że to problem z linkiem i najprawdopodobniej z relacją, ale nie mam pojęcia jak ten problem rozwiązać. 
  7.  
  8. Moje modele wyglądają tak:
  9.  
  10.  
    export class carStatus {
      id: number;
      name: string;
    }
    
    //carStatus.model.ts (TypeScript)
     
     
    export class carType {
      id: number;
      name: string;
    }
    
    //carType.model.ts (TypeScript)
     
  11. Aby bardziej zrozumieć problem podam jeszcze serwisy i komponent dodawania pojazdów(jeśli potrzeba więcej plików proszę pisać):
  12.  
  13.  
  14.  
  15. car-status.service.ts (carType ma identyczny service tylko ze zmienionymi zmiennymi i nazwami)
  16.  
  17. config.service.ts (wszystkie zawarte funkcje łączą się z linkiem pochodzącym z proxy.conf.json)
  18.  
     
     
     
  19. No i na końcu jeszcze HTML:
  20.  
  21.  
  22. Jeśli ktoś ma pomysł dlaczego przy dodawaniu danych bez używania Combo boxa działa ze zarzutu, a jak wybieram coś z tych dwóch combo boxów(czy jednego z nich) to pojawia się powyższy błąd to proszę napiszcie w czym zrobiłem błąd i jak mogę go rozwiązać. Kumpel z którym robię i jest odpowiedzialny za Springa powiedział, ze z jego strony jest wszystko w porządku i jak on wysyła dane przez Postmana to mu wszystko działa, ale niestety w mojej w tych kolumnach w miejscu faktycznych danych wyświetlane jest [object object]. Poniżej jest przykład zapytania i tego co jest wyświetlane w tabeli.GmQQRE4.thumb.png.9d526d2eac6a93b9bf2a6f9b8011a785.png
  23. zSiHILa.png.1450936cdc17167bb6a70b03af78be56.png
  24. Z góry dzięki każdemu za pomoc, bo to już któreś z kolei forum i nikt nie był w stanie mi doradzić tak aby to zadziałało. 
  25.  
  26.  
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...