Skocz do zawartości

RichEdit


Gering

Recommended Posts

Wlasnie spedzilem godzine na szukaniu czegos jak wstawic richedita. Zgadnij... nic nieznalazlem szukalem i na msdn i na google. Chcialem zauwazyc ze to nie pierwszy raz jak szukam jak stworzyc to dziwo i poraz kolejny nic nieznajduje.
Oczywiscie duzo ejst postow na roznych forach natemat richedit ale nigdzie niemozna znalezc podstaw jak to stworzyc :/ no chyba ze ja oczyms niewiem i zle szukam.
Prosze nieodsylac mnie do msdna i google bo wiem ze to pierwsze gdzie mam szukac odpowiedzi ale widze ze stalo sie to juz standardem ze jak ktos zada stosunkowo proste (jak dla kogo) pytanie i niezaznaczy w nim konkretnie ze uzyl juz wyzej wymienionych sposobow to prawie zawsze odpowiedzia na taki post bedzie cos w stylu "poszukaj w google/msdn".
Dlatego mowie szukalem i nie znalazlem. :(

Pozdrawiam
Luzio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jeśli chodzi o RichEdita to piszę kolejną część z serii Edytor Tekstu właśnie o tej kontrolce...za niedługo sie ukaże...

Google

Wyniki 1 - 10 spośród około 12,700 dla zapytania +RichEdit +documentation. (Znaleziono w 0,31 sek.)

Nie znalazłem polskiej dokumentacji, ale aż roi się od angielskich , a z nich intuicyjnie zawsze coś idzie się dowiedzieć.
Również słynny help umieszczony na ftp tej strony zawiera informacje o tej kontrolce.

Polecam strone www.codeproject.com (wpiszcie w search RichEdit na bank coś znajdziecie [po angielsku])

Kiedyś znalazłem (polską) stronke gdzie między innymi było cóś o RichEdicie (podstawy, operacje na tekście i podświetlanie składni) może się wam przyda:

https://pancake.sggw.waw.pl/~hador/Masm32/Pl/index.html

Jednak jak widzicie najwięcej informacji jest w innych językach(nie chodzi mi o języki programowania..hehe), tak więc cza się tego poduczyć...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...