Skocz do zawartości

No właśnie...


Wrath

Recommended Posts

LOL

Z tego co sie zorientowalem macie po okolo 16 lat (nie wiem czy wszyscy) ale naprawde pouczcie sie jeszcze troche zanim bedziecie cos chciali sprzedac.

Dyskryminacja.... Jakby to jakiś studencina który na wykłady nie przychodzi miał większe doświadczenie niż ja (tu bez aluzji do ciebie).

Nie wszyscy (a dokładnie tylko ja) mają po 16 lat :D .

Pisanie duzego projektu to bardzo dobry pomysl bo to rozwija ale raczej bym proponowal cos na wzor GNU bo i tak nikt od was tego nie kupi.Widze ze juz duzo chetnych "na trzepanie kaski" ale to nie takie proste.

Mama, tata, brat - mógłbym tak jeszcze trochę wymieniać po rodzinie - ktoś na pewno kupi ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat fakt.U nie na studiach jest wielu ludzi ktorzy sa od was gorsi (no przynajmniej w programowaniu pod Windows).Ja sam raczej jestem gorszy od was ale programowanie softwearu to dla mnie hobby a ja przede wszystkim zajmuje sie firmwarem i elektronika z tym zwiazana.Software w zasadzie jest mi potrzebny tylko do komunikacji ze swiatem zewnetrznym i jakies ladnej wizualizacji danych.Ja w waszym wieku mialem pojecie o programowaniu na poziomie dosowego pascala ale i dostep do sprzetu byl kooooompletnie inny :D.Pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - nareszcie ktos poparl moj pomysl bazy danych :D
No i ja tez nie mam naście lat tylko przeszlem juz nieszczesliwa liczbe 20 :? Tak ze zaczynalem jako nastolatek ale wiel sie nei nauczylem bo brak dostepu do netu byl. Jedynie co sie nauczylem przez okres braku netu to tylko C++, Pascal, Delphi, HTML, no i oczywisice narobilem sobei troche doswiadczenia. Z czasem zaczolem bawic sie DirectDraw no i nauczylem sie PHP, javy script i MySQL - no a na koncu WinAPI i wcale to nie jest trudne bo mi to wyglada tak jakbym to znal od zawsze :S NO i troszke jeszcze sockety.
Ale jak sie wszsytko stara naumiec to sie za wiele nie umie. Ale pomijajac nieszczera skromnosc uwazam ze potrafie rozwiazywac problemy i pisac optymalne i mnie optymalne algorytmy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie przesiadka z jednego jezyka programowania na inny jest mechaniczna. Jest to kwestia doswiadczenia i z pewnoscia nie dalbym rady przesiasc sie z C na ASM, ale C, C++, Delphi, WinAPI, i inne twory tej masci - wszystkie sa podobne, maja podobna skladnie i z regoly jakas dokumentacje. Co do baz danych to mam mieszane uczucia. Znaczy sie wole napisac wyspecjalizowany program przeznaczony do konkretnego celu, tak aby faktycznie moznabylo go sprzedac, ale z drogiej strony nie lubie pozbawiac sie elastycznosci i wolalbym cos bardziej uniwersalnego, cos co moge latwo przerobic i dostosowac do innych potrzeb. Swoja droga uzywal ktos Micro-C? Kros tam zamieszal z wskaznikami i nie moge dojsc z tym do ladu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektorym sie wydaje, ze na forum siedza ludzie, ktorzy maja tylko po lat nascie i ze ich wiedza jest skromna (Nicon, to naprawde nic osobistego tylko te teksty tego studenciny...). Takie myslenie jest slepe i pokazuje prawde o autorze takich watkow. Ja mam 26 lat i wcale nie konczylem studiow informatycznych (ale nic straconego), a w swoim zyciu nie jednemu studencinie juz pomagalem rozwiazac problemy informatyczno - matematyczne. Smiesza mnie teksty typu "uklon w kierunku matematyki", ktore z gory swiadcza o tym, ze autor nie zna sie jeszcze na ludziach a zgory zaklada, ze to malolaci i w informatyce jeszcze pepkuja. Jestes czlowieku jeszcze mlodym studentem, ktoremu sie wydaje, ze zezarl wszystkie rozumy a w rzeczywistosci nie jedna osoba z tego forum jescze by Ci pomogla.

P.S. Panowie konczmy wrescie Nasz projekt, bo trzeba zaczac cos nowego. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta prawda. Moj kuzyn nie skonczyl studiow informatycznych(zadnych studiow), a pracuje jako programista, teraz zaczal jakies studia i mowi ze na roku nikt nie umie programowac, ale wielcy informatycy sa, bo beda papierek mieli.. :| Taki jest wlasnie glupi polski system, liczy sie papierek, a nie wiedza (w wiekszosci przypadkow).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...