Skocz do zawartości

Program do planowania pracy


pawel77

Recommended Posts

Witam :)

Pracuje w niedużej firmie (około 60 osób) i zostałem wyznaczony do tego aby wybrać jakiś program, który usprawniłby pracę ludzi. 

Sprawa wygląda tak, że powoływane są do życia projekty, za które odpowiadają konkretne osoby. Te osoby same sobie dobierają do pomocy pracowników, jeśli ich potrzebują (ich kompetencji). Jednak ludzie się często skarżą na to, że nie wyrabiają się w czasie, bo ich udział jest wymagany w kilku projektach jednocześnie. Pomysłów do realizacji jest coraz więcej i nie ma jak zweryfikować kto kiedy jest wolny, a kto zajęty.

Dlatego czy ktoś z was mógłby mi polecić jakiś program do zarządzania czasem ludzi? Najlepiej gdyby dawał możliwość na powrzucanie do niego tych wszystkich powymyślanych projektów, zdefiniowania zadań w czasie i przypisania do nich odpowiednich ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja polecam Tobie PM Compass. Używamy go w firmie od jakiś 3 lat i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Dzięki temu programowi można przypisać konkretną osobę do zadania, napisać ile jej to zajmie (by inni ludzie wiedzieli, że w tym czasie je zajęta), wypisać wszystkie zadania do realizacji. Ma również dużo innych funkcji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...