Skocz do zawartości

Edycja w celu zmiany wyświetlanej wersji gry


Recommended Posts

Witam. Mam pytanie.
Mam grę Hero of the kingdom w menu gry pokazuje mi wersję gry 1.00-bfgse a chce ja zmienic na np xx . Probowałem edytować plik exe programem rescue hacker i HxD i podobnymi i nie mogłem znaleźć numerka wersji gry, Zaznaczam że chce to zrobić tylko w celach kosmetycznych dla samego siebie. 

Znalazłem plik T1ScriptCommon xml w folderze Languages w folderze gdzie zainstalowałem grę .
Po otwarciu w notatniku tego xml na samym dole ma niektóre informacje, które po zmianie i zapisie zmieniają się w grze. Jedynie tam nic nie ma o wersji jest jedynie 1.12 ale w grze jest 1.00 to nie to i nie ma nic o tym copyright a to też by usunął a sama nazwę gry zostawił.

W załączniku spakowałem screenny przed modyfikacja i po oraz ten xml przed i po modyfikacji w notatniku .

Aha i link do pełnej wersji gry ona 60 mb zajmuje http://www.filedropper.com/heroofthekingdom   Bardzo proszę o pomoc jak to znaleźć i czym edytować aby zmeinić lub usunąć ?

zalaczniki.rar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...