Skocz do zawartości

rivetgroup

Recommended Posts

Jeśli interesuje Cię:

  • Realizacja nowatorskich projektów dla ciekawych klientów

  • Wyjątkowa atmosfera pracy w fantastycznym, profesjonalnym zespole

  • Indywidualna ścieżka rozwoju kompetencji pod okiem mentora

  • Samodzielność przy wykonywaniu zadań

 

To wiedz, że szukamy samodzielnego

 

UX Designera

 

 

Który:

 

  • Ma 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i portfolio samodzielnych realizacji interfejsów mobilnych

  • Zna w praktyce tajniki programu Axure RP / Balsamiq

  • Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu testów A/B, generowanie raportów i umiejętność wyciągania wniosków

  • Ma doświadczenie w pracy z projektantami oraz developerami

 

 

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 6000 – 12000 zł. netto

 

 

Zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio przez stronę http://bit.ly/2k8DO6B

 

Jednocześnie prosimy o zawarcie w swoim CV poniższej klauzuli, co pozwoli nam uruchomić proces rekrutacyjny.

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę rivet group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Rybnicka 48, 02-432 Warszawa), w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z rivet group oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...