Skocz do zawartości

Back-End Java Developer // Tychy (1-2 dni pracy zdalnej w tyg.)

RafalHR

Recommended Posts

Opis stanowiska

  • Wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu i dokumentacji analitycznej.
  • Tworzenie dokumentacji dla wytworzonego oprogramowania.
  • Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu Java z wykorzystaniem architektury JEE lub framework’a Spring.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka Java, Spring, Hibernate.
  • Znajomość technologii Web Services (SOAP, REST).
  • Praktyczna wiedza dotycząca algorytmów wzorców projektowych i baz danych.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji opartych o bazę danych PostgreSQL.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SVN, Maven.
  • Wykształcenie kierunkowe – informatyczne bądź pokrewne.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie uznaniowe).
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego (kurs wewnątrz firmy)
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu.

Aplikacje prosimy przesyłać na rekrutacje@hr.pl

Edytowano przez RafalHR
Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Utwórz nowe...