Skocz do zawartości

Praca Programista PHP/Magento - WARSZAWA, LUBLIN

Orba

Recommended Posts

Opis stanowiska:

·         Tworzenie oprogramowania w technologii PHP

·         Praca nad projektami e-commerce w technologii Magento

·         Aktywny udział w spotkaniach projektowych

·         Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

·         Znajomość technologii PHP

·         Zaangażowanie i pomysłowość

·         Umiejętność analitycznego myślenia

·         Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych kolegów

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz, że chcesz się rozwijać w dziedzinie e-commerce – napisz do nas, znajdziemy dla Ciebie miejsce!

Mile widziane:

·         Doświadczenie w tworzeniu modułów Magento

·         Znajomość CakePHP

·         Znajomość GIT

·         Znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery)

·         Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·         Umowę o pracę, umowy o współpracę – jesteśmy elastyczni w podpisywaniu umów

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Kartę Benefit System

·         Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek

·         Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy

·         Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

·         Spotkania integracyjne – grille, wycieczki, zawody

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@orba.co.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Utwórz nowe...