Skocz do zawartości

Praca zdalna - FrontEnd/Web Developer

Jobfinder

Recommended Posts

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego.

Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko:

FrontEnd/Web Developer

Nr ref: WMS15FRLX

  Miejsce pracy: Warszawa / Zdalnie

Opis stanowiska:

            rozwój, utrzymanie i pozycjonowanie firmowej strony internetowej
 budowa, rozwój i utrzymanie aplikacji webowych
bezpośrednia praca z kierownikiem projektu przy określaniu wymagań i założeń
bezpośrednia współpraca z działem marketingu/sprzedaży
efektywne dostarczanie produktów projektowych  rozwój przyjaznego interfejsu użytkownika
tworzenie i rozwijanie elastycznej i wydajnej warstwy dostępu do danych
współpraca z międzynarodowym zespołem Web Developerów

Wymagania:

co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach
bardzo dobra znajomość standardów oraz technologii webowych (HTML5, CSS3, JavaScript/AJAX, jQuery, REST, JSON)
bardzo dobra znajomość zasad projektowania graficznego
bardzo dobra znajomość zasad SEO
doświadczenie w budowie serwisów mobilnych oraz RWD
dobra umiejętność programowania przy użyciu Visual Studio 2008/2010 i .NET 4.0 oraz C#
dobra znajomość wzorca projektowego MVC, Razor
dobra znajomość SQL, T-SQL – tworzenie rozwiązań, utrzymanie, optymalizacja
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 zorientowanie na sukces
ambicja i chęć rozwoju

Mile widziane:

znajomość metodyki Scrum

znajomość PostgreSQL

znajomość SVN

Znajomość w/w wymagań będzie weryfikowana podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Oferujemy:

praca projektowa / pół etatu

duża możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów

pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii

konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WMS15FRLX

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Edytowano przez Jobfinder
Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Utwórz nowe...