Skocz do zawartości

W jakim języku utworzyć interaktywną witrynę ??


jonix39

Recommended Posts

Witam, jestem laikiem w tych tematach ale mam pewien pomysł i chcę zapytać w jakim języku napisać raczej nie zbyt skomplikowaną ale bardzo interaktywną stronę WWW ???

Chodzi mniej więcej o to aby użytkownik mógł wpisać np. Tag lub zapytanie, po czym uzyska dość ściśle określone i trafne odpowiedzi, z sugestiami, oraz strona zapyta go o dodatkowe warunki aby bardziej uściślić odpowiedzi. Bardziej byłby to program oparty na WWW, który będzie zawierał dość obszerną bazę danych :)

Mam pewien pomysł na stronę a raczej serwis który będzie coś użytkownikowi "doradzał"


Pytam bo chcę wziąć się za naukę określonego języka :)

troszkę się rozejrzałem na temat tych języków, powiedzmy że wybrałem PHP choć jest to dość zaawansowany język, ale podobny do C++ którego trochę liznąłem.

Witryna miałaby proste zadanie.

Użytkownik wpisuje np.:

"Co zrobić klucz klucz ?"
"Jakie mam możliwości z klucz klucz ?"
"Jakie obowiązki klucz klucz ?"

i skrypt miałby za zadanie odnaleźć odpowiedzi w bazie danych, oczywiście słowo klucz było by tagiem, dodatkowo skrypt wyrzucił by pytania lub kryteria dzięki którym odpowiedzi były by bardziej ścisłe, aby użytkownik dostawał trafne odpowiedzi. Taki trochę BOT odpowiadający na pytania na zasadzie wyszukiwania odpowiedzi po tagach w bazie danych.

Poza tym zna ktoś lub ma przykład funkcji/skryptu który mógłby wyszukiwać zdanie po tagu/słowie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...