Skocz do zawartości

(Praca zdalna) Programista Python 6000-10000 PLN

anutanka

Recommended Posts

    Dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT dla rynków finansowych z siedzibą w Łodzi i spółką matką na Malcie poszukuje pracownika na stanowisko:

PROGRAMISTA APLIKACJI SIECIOWYCH PYTHON (PYTHON WEB DEVELOPER) do pracy w biurze w Łodzi lub zdalnej.

Wynagrodzenie w zależności od umiejętności, doświadczenia i pracowitości: 6000 - 10000 pln na rękę

Opis stanowiska:
- Projektowanie i programowanie komponentów aplikacji obsługującej transakcje płatnicze i zarządzanie użytkownikami systemu
- Analiza wymagań klientów i rynku w zakresie rozwoju oprogramowania od strony technicznej
- Udział w opracowywaniu dokumentacji technicznej aplikacji i strategii testowej

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Umiejętność programowania w dowolnym języku
- Preferowana znajomość technologii: Python / Django, Javascript, NodeJs, relacyjne bazy danych (MySql, SQL Server), Java / Android, HTML / CSS, nierelacyjne bazy danych (Redis, DynamoDB) oraz doświadczenie w pracy w niektórych z ww. technologii i chęć intensywnego pogłębiania wiedzy na temat pozostałych
- Rozumienie języka angielskiego (w zakresie pisanej dokumentacji aplikacji i procedur firmy)
- Samodzielność i umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
- Doświadczenie w rozwoju aplikacji transakcyjno-płatnicznych będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV: annatsydzik@gmail.com

Dalszy proces rekrutacyjny może się odbywać w sposób zdalny, zależnie od obecnego miejsca zamieszkania kandydata.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Utwórz nowe...